Zbiórka Ratujemy oczka - zdjęcie główne

Ratujemy oczka

415 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Marta Łukowska - awatar

Marta Łukowska

Organizator zbiórki

Jagódka i Malinka to dwa małe szkraby, których życie od samego początku nie rozpieszcza.  

Dopadł je wirus kociego kataru, zaatakował oczy, co doprowadziło do zapalenia spojówek, rogówek i ogromnych owrzodzeń. 

Oczko Malinki jest w dużo gorszym stanie- tutaj grozi amputacja gałki ocznej, ale zanim do tego dojdzie podjęłam próbę leczenia. 

Jagódka na obu oczach ma owrzodzenia, ale nie tak zaawansowane jak u Malinki. Powinno się ładnie wygoić. 

Leczenie jest intensywne- co pół godziny kociaki dostają krople, łącznie cztery rodzaje. Pierwsza partia kropli kosztowała 100zl, co wystarczy na tydzień leczenia. 

Dlatego bardzo proszę w imieniu Jagódki i Malinki o wsparcie finansowe na zakup kropli, a w późniejszym czasie na szczepienie maluszków.  

Każdy grosz się liczy! 

Komentarze


  • Aga K - awatar

    Aga K

    02.08.19
    02.08.19

    To wspaniale jak pomaga pani tym pięknym bezbronnym stworzeniom.

415 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Marta Łukowska - awatar

Marta Łukowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Aga K - awatar
Aga K
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
pomoc - awatar
pomoc
10
Hedi - awatar
Hedi
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mariola - awatar
Mariola
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij