Zbiórka Chory, chudy, łysy- pomóż mi - zdjęcie główne

Chory, chudy, łysy- pomóż mi

8 674 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kamila Sobota - awatar

Kamila Sobota

Organizator zbiórki

edit 23.07 - Jesteście wspaniali!! <3 <3 <3 Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się opłacić w całości fakturę za leczenie oraz pierwszy miesiąc pobytu Czandora w hotelu !!! Nie wierzymy, dziękujemy!! Czandor to naprawdę wspaniały pies - to IDEAŁ. Nie ma jednak domu, nie zadzownił po niego ani JEDEN telefon.. Czemu jest winny...? 

Z tego powodu pobyt Czandora w hotelu wydłuża się. Prosimy jeszcze o grosiki, żeby móc opłacić następny miesiąc :( 

Poniżej dowody wpłat na leczenie i hotel. Czandor obecnie kończy antybiotyk wspomagający układ moczowy, ale jest zdrowy!! I to dzięki Wam!! Teraz już tylko własny dom, własny kąt i kochający ludzie potrzebni od zaraz. 

Po stanie Czandora widać,że nie miał łatwego i przyjemnego życia. Nie był domowym psem, przyjacielem rodziny, nikt go nie kochał, nikt o niego nie dbał. Był raczej zbędnym problemem, którego ktoś w końcu się pozbył.. 

 

Czandor trafił do schroniska w stanie ogromnego zaniedbania. Wychudzony, z koszmarnymi wyłysieniami, wypadającym prąciem, podłamany na duchu, bojący się gwałtownych ruchów. 

To nie były zaniedbania,które powstają z dnia na dzień. Z dnia na dzień również nie da się ich wyleczyć. W warunkach schroniskowych stan Czandora nie poprawiał się. Żeby miał jakiekolwiek szanse na poprawę stanu zdrowia, adopcje i normalne życie, my,jego wolontariusze postanowiliśmy, że musi zostać zabrany do zewnętrznej kliniki. Po pełnej diagnostyce, okazało się, że wypadający napletek może być powikłaniem po pobiciu.. Nie chcemy nawet myśleć o tym co Czandor przeszedł. 

Decyzja mogła być tylko jedna - zrobimy wszystko, żeby miał szansę na normalne życie, bez cierpienia,narażania na ból, powikłania, zakażenia. Mimo ciężkiego życia, Czandor to wspaniały, otwarty na ludzi pies. Podjęliśmy walkę o jego zdrowie, jednak koszta są ogromne, dlatego prosimy o wsparcie. 

 

Czadnor obecnie przebywa w klinice, gdzie miał pełną diagnostykę i zabieg, który pozwoli mu normalnie funkcjonować. 

Diagnostyka, która została przeprowadzona na start: 

- badanie kliniczne 

- konsultacja chirurgiczna 

- pobranie krwi, profil rozszerzony : morfologia, biochemia, hormony tarczycy, jonogram, badanie moczu z posiewem 

- cewnikowanie 

- Usg jamy brzusznej  

- badanie kału- Giardia dodatni- odrobaczanie 5 dniowe (Quanifen)  

- zeskrobiny skórne zbadaniem mikroskopowym w kierunku pasożytów skóry  - posiew mykologiczny 

- Bravecto

 

Czandor od początku miał trwałe wypadnięcie prącia, co wiązało się z trudnościami w oddawaniu moczu. Dlatego przeszedł on zabieg wyszycia cewki moczowej z amputacją prącia, pod narkozą. Przez kolejne 2 tygodnie będzie hospitalizowany. Po okresie rekonwalescencji, nie wyobrażamy sobie oddać Czandora do schroniska, nie, kiedy powoli zaczyna ufać. Już teraz zaczęliśmy szukać hotelu, w którym psiak mógłby dalej dochodzić do siebie, a my moglibyśmy szukać mu domu- takiego na zawsze. Czandor przebywa w Warszawie i jest do adopcji. W przypadku zainteresowania adopcją prosimy o kontakt - 509 088 498, 604 975 018.

 

Dotychczasowy koszt to ponad 3400 zł, doba hotelowa to loteria, zakładamy, że nie więcej niż 50 zł. Nie wiemy ile czasu Czandor spędzi w hotelu, ile czasu zajmie nam znalezienie mu domu przez duże D. Bo na taki dom Czandor w pełni zasługuje. 

Aktualizacja 21.05- Czandor wczoraj po 28 dniach w klinice opuścił ją i przejechał do hotelu. Koszta z leczenia powaliły nas na kolana - 7000 zł ! :( Błagamy o pomoc w uregulowaniu faktury. Poniżej wklejamy fakturę za leczenie Czandora oraz dokładną kosztrys. Czandor czuje się świetnie, przytył 2kg, w hotelu zaakaceptował stado psie i koty ! :) To wspaniały pies, który obecnie szuka domu !

 

 

 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.06.2020
  18.06.2020

  Zdrowka dla psiaka

 • Beata - awatar

  Beata

  27.05.2020
  27.05.2020

  Szybkiego powrotu do zdrowia i do dobrych ludzi

 • Anna - awatar

  Anna

  05.05.2020
  05.05.2020

  Zdrowiej piesku! Trzymam mocno kciuki za zdrówko i wymarzony domek! 💗

8 674 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kamila Sobota - awatar

Kamila Sobota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 201

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Magda - awatar
Magda
20
Wojciech Plackowski - awatar
Wojciech Plackowski
50
Mirek Kołodziej - awatar
Mirek Kołodziej
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
DobraKARMA - HelloDOGS - awatar
DobraKARMA - HelloDOGS
254
Paula - awatar
Paula
30
TroyPets - awatar
TroyPets
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij