Zbiórka Czaruś bez operacji nie przeżyje - zdjęcie główne

Czaruś bez operacji nie przeżyje

3 500 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Katarzyna Ogłuszka - awatar

Katarzyna Ogłuszka

Organizator zbiórki

Edit. Po kolejnych konsultacjach okazało się, że planowany sposób przeprowadzenia zabiegu nie będzie dla Czarusia odpowiedni. Zabieg musi być laserowy. Jedyny lekarz, który zgodził się go przeprowadzić, to ceniony chirurg dr Galanty z Warszawy. Jest to jedyny zabieg, który daje Czarusiowi szansę. Niestety jego koszt jest o 1.000zł wyższy niż koszt zakładanego wcześniej zabiegu,więc zmuszona jestem prosić o kolejne wpłaty. Termin operacji to 24.01.

Czaruś to starszy pies, który wiele lat spędził w schronisku. Poznałam go będąc tam wolontariuszem i zabrałam do hoteliku domowego. Cały czas opłacam jego pobyt oraz ewentualne wizyty u weterynarza. Niestety ze zdrowiem Czarka jest ostatnio bardzo źle. Jakiś czas temu zaczął się dusić. Po wielu konsultacjach ustalono, że jego krtań przepuszcza zbyt mało powietrza ze względu na zwiotczałe chrząstki i ścianki. Początkowo leki pomagały, niestety problem powrócił i potrzebna jest operacja, ponieważ w innym wypadku Czaruś po prostu się udusi... Koszt zabiegu oraz dojazdów, konsultacji i leków to ok. 2.500zł. Nie stać mnie na tak duży wydatek, więc proszę o pomoc w uzbieraniu chociaż części. Dla Czarusia, żeby mógł żyć kolejnych kilka lat wreszcie poza murami schroniska. Żeby w ogóle mógł żyć...

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  22.01.2019
  22.01.2019

  Zdrowia i szczęścia kochany piesku!

 • Ania - awatar

  Ania

  13.01.2019
  13.01.2019

  Oby udało się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.01.2019
  05.01.2019

  Kochany! Trzymaj się ! ♥️

 • Dorota - awatar

  Dorota

  23.12.2018
  23.12.2018

  Czarusiu, trzymam kciuki za Twoje zdrówko :)

3 500 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Katarzyna Ogłuszka - awatar

Katarzyna Ogłuszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Joanna - awatar
Joanna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata - awatar
Renata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Alisonala - awatar
Alisonala
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
AgaZ - awatar
AgaZ
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij