Zbiórka Pomoc w leczeniu szczeniaków 🙏🏼 - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu szczeniaków 🙏🏼

1 330 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Potrzebna pomoc dla 3 szczeniaków porzuconych w na ulicy !Dwie suczki i piesek. Są to psie dzieci, które maja dużo problemy przez robale w ich brzuszkach i płucach :(  Nom stop kroplówki,witaminy i antybiotyki. Do tego specjalistyczna karma i opieka 24/7. Nasi wolontariusze Nam pomagają ,ale pieniędzy ciagle brak. Bardzo prosimy o pomoc bo ze szczeniakami nie jest najlepiej. Tyle dobrze,ze mamy świetnego weterynarza,ale on niestety nie pracuje za darmo. Chore psie dzieci ,bardzo proszą o wsparcie 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️ 

Aktualizacje


 • Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt - awatar

  Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

  12.05.2019
  12.05.2019

  Karo nie żyje. Umarł w poniedziałek 29.04 wieczorem...kilka godzin później po aktualizacji jego stanu zdrowia :(
  Nie byliśmy w stanie przekazać Wam tej informacji wcześniej.

  Nosówka wdarła się podstępem w najmniej oczekiwanym momencie i pomału toczyła walkę z Karo.
  I z nami.

  Okazaliśmy się bezsilini.
  Jesteśmy zdruzgotani.

  Zgasło nasze małe serduszko, nasz mały miś.

  Jesteśmy zobowiązani wobec wszystkich, którzy nas wsparli podczas zbiórki na leczenie naszych dzieci. Dziekujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 31 120

1 330 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Jagoda - awatar
Jagoda
10
Kalina Karaszewska - awatar
Kalina Karaszewska
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Monika + Mateusz - awatar
Monika + Mateusz
480
M.S. - awatar
M.S.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Klaudia Jakubowska - awatar
Klaudia Jakubowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij