Zbiórka Pomoc w leczeniu szczeniaków 🙏🏼 - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu szczeniaków 🙏🏼

1 330 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Potrzebna pomoc dla 3 szczeniaków porzuconych w na ulicy !Dwie suczki i piesek. Są to psie dzieci, które maja dużo problemy przez robale w ich brzuszkach i płucach :(  Nom stop kroplówki,witaminy i antybiotyki. Do tego specjalistyczna karma i opieka 24/7. Nasi wolontariusze Nam pomagają ,ale pieniędzy ciagle brak. Bardzo prosimy o pomoc bo ze szczeniakami nie jest najlepiej. Tyle dobrze,ze mamy świetnego weterynarza,ale on niestety nie pracuje za darmo. Chore psie dzieci ,bardzo proszą o wsparcie 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️ 

Aktualizacje


 • Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt - awatar

  Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

  12.05.19
  12.05.19

  Karo nie żyje. Umarł w poniedziałek 29.04 wieczorem...kilka godzin później po aktualizacji jego stanu zdrowia :( Nie byliśmy w stanie przekazać Wam tej informacji wcześniej. Nosówka wdarła się podstępem w najmniej oczekiwanym momencie i pomału toczyła walkę z Karo. I z nami. Okazaliśmy się bezsilini. Jesteśmy zdruzgotani. Zgasło nasze małe serduszko, nasz mały miś. Jesteśmy zobowiązani wobec wszystkich, którzy nas wsparli podczas zbiórki na leczenie naszych dzieci. Dziekujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 31 120

1 330 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Jagoda - awatar
Jagoda
10
Kalina Karaszewska - awatar
Kalina Karaszewska
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Monika + Mateusz - awatar
Monika + Mateusz
480
M.S. - awatar
M.S.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Klaudia Jakubowska - awatar
Klaudia Jakubowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij