Zbiórka Na ratunek! - zdjęcie główne

Na ratunek!

1 120 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Joanna JJ - awatar

Joanna JJ

Organizator zbiórki

Witam

Czasami są takie momenty że człowiekowi odechciewa się wszystkiego,ratowanie zwierząt,problem z bezdomnoscią ,kiedy nie widać progresu i wszystkie działania wydają się walką z wiatrakami ,syzyfową pracą Masz dosyć ale myślisz ,jak nie my to kto?:-) Podwijasz rękawy i walczysz dalej bo dla tego konkretnego zwierzaka któremu uda się pomóc ,czasem jesteś jedyną szansą na życie .

Każdy ma jakiegoś bzika ,każdy jakieś hobby ma......my wspolnie z koleżanką Eweliną T.staramy się pomagać bo jak to mówimy "zawsze nam się coś przylepi"Obydwie niegdyś związane ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu prowadzonym przez Otoz Animals Oddział Oświęcim .Nasze drogi z organizacją,rozeszły się ale ratowanie zwierzaków będziemy ratować zawsze,dopóki starczy nam sił.Najwiekszą nagrodą jest potem szczęście nowych właścicieli ,trozkę się tyh zwierzaków przez ostatnie kilka msc przewinęło ,koteczka Rubi,Sunia Figa,Munio,Mania i Malina a już kolejne czekają w kolejce.

W tym momencie pod opieką mamy Bonifacego ,w moim dt przebywają ;kot Bonifacy ktory wciąż szuka swego człowieka,dzięki ostatniej zbiórce udało się go wyleczyć,wykastrować,wykonać testy fiv/felv.https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1439614776178262&id=100003892609330

Nikt temu kotu pomóc nie chciał. 

Mamy

Do adopcji są rownież 4 fantastyczne buraski,ich mama po zabiegu sterylizacji,wróciła w miejsce bytowania.https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1478076055665467&id=100003892609330

U Eweliny natomiast przebywa kocia mamusia z kociątkiem .https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1475681715904901&id=100003892609330

Tak własnie działają podmioty ,z którymi gminy mają podpisane umowy.Wyłapuje się 4 kocięta,zostawia mamę z maluchem(też kotką)właściwie udało nam się wyłapać dziewczyny w ostatnim momencie,kiedy kotka'straciła"resztę dzieci,próbowała wyprowadzić malucha z kryjowki,z obawy że i on zniknie.Jeśli inni działają w podobny sposób to naprawdę nie ma co się dziwić że skala bezdomności w Polsce jest tak ogromna.

Każde zwierzę które trafia musi zostać odrobaczone i odpchlone,zaszczepione i przede wszystskim wykastrowane,z zasady żadne dorosłe zwierzę nie może pojść do nowego domu bez zabiegu.To wszystko kosztuje ,nie mało.Ze swej strony dajemy miejsce w naszych domach,opiekę,leczenie,dowóz do lecznic ,jedzenie ale dłużej nie jesteśmy w stanie tego robić z naszych własnych środków,to przerasta nasze możliwości,nie udzwigniemy tego same.W tym momencie mamy do zaszczepienia 2 dorosłe koty,5 maluchów,to już koszt około 300 zł Do wysterylizowania, kotkę-mamę i jesteśmy w trakcie łapania kotki spod firmy,wyniszczonej kocicy ,która mnoży się dwa razy do roku,w tej chwili są przy niej trzy podrostki a ona jest już w kolejnej ciąży.

Nie Mamy klatkę pułapkę,klatki kennelowe,ostatnio zakupiona klatka xxl dla mamy z czwórką maluchów z Podolsza,wszystko z własnyc środków,do tego benzyna,jedzenie i tony żwirku:-( Mamy też sporo swoich zwierząt ,w tym przewlekle chorych.Ciagle ktoś dzwoni i prosi o pomoc,nasze prywatne  numery wciąż krążą, najczęściej wybieramy takie przypadki gdzie nikt inny pomóc nie chce ☹️.

 Nie damy rady bez Waszej pomocy ,5,10,15 zł to żadne wyrzeczenie ,paczka papierosów,kawa a dla tych biedaków,które znikąd pomocy nie otrzymają, to być może jedyna szansa na życie.Jeśli jednak macie obawy,ktoś nie zna nas osobiście i nie ma zaufania, zawsze można pomóc w inny sposób,zakupić karmę ,żwirek czy środek na odrobaczenie czy odpchlenie i przesłać na adres Joanna Jakubiec ul Śniadeckiego 7/4 32-600 Oświęcim

Z góry dziękujemy i prosimy,pomóżcie nam w tej nierównej walce....

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agata St. - awatar

    Agata St.

    22.10.19
    22.10.19

    trzymam mocno kciuki! <3

1 120 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Joanna JJ - awatar

Joanna JJ

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
Izabela Ring - awatar
Izabela Ring
20
Agata St. - awatar
Agata St.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Joanna Puchala - awatar
Joanna Puchala
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina - awatar
Ewelina
30
Kinga Krzyżanowska - awatar
Kinga Krzyżanowska
30
Monika Sypnik - awatar
Monika Sypnik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij