Zbiórka Szybki powrót do zdrowia - zdjęcie główne

Szybki powrót do zdrowia

4 682 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Monika Feliciak - awatar

Monika Feliciak

Organizator zbiórki

Hubert ma 10 lat. Jest zawsze radosny i życzliwy. Lubi sport a w szczególności piłkę nożną. Jego choroba rozpoczęła się w lutym 2017 roku. Wtedy to pojawił się guz na jego stopie. Wycinano go trzykrotnie jednak za każdym razem odrastał większy. W październiku Hubert trafił do Centrum Zdrowia Dziecka gdzie postawiono diagnozę. Guz ten nazywa się FIBROMATOZA nowotwór tkanek miękkich złośliwy pod względem odrastania. Huberta czeka wiele tygodni ciężkiej walki obecnie jest w trakcie chemioterapii poddawany jej będzie cotygodniowo aż do października 2018 roku. Marzeniem Huberta jest odzyskać zdrowie i wrócić w pełni sił do szkoły gdzie czekają na niego koledzy i przyjaciele.

Aktualności


 • Monika Feliciak - awatar

  Monika Feliciak

  10.12.17
  10.12.17

  Pobyt w szpitalu

  Zdjęcie aktualności 10 147

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  15.09.18
  15.09.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Sylwia i Radek Gurdała - awatar

  Sylwia i Radek Gurdała

  14.09.18
  14.09.18

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia...

 • Konrad Wiśniewski - awatar

  Konrad Wiśniewski

  13.09.18
  13.09.18

  😉

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.07.18
  31.07.18

  Hubert, trzymaj się dzielnie i walcz.

 • Anonim - awatar

  Anonim

  18.03.18
  18.03.18

  Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia 😊

4 682 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Monika Feliciak - awatar

Monika Feliciak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Aneta - awatar
Aneta
10
Bartek Konarzewski - awatar
Bartek Konarzewski
10
Sylwia Zbrożek - awatar
Sylwia Zbrożek
50
#MuremZaWegrami - awatar
#MuremZaWegrami
1
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Sylwia i Radek Gurdała - awatar
Sylwia i Radek Gurdała
1 000
Elzbieta Daniluk - awatar
Elzbieta Daniluk
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Konrad Wiśniewski - awatar
Konrad Wiśniewski
100
Iwona - awatar
Iwona
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij