Zbiórka Wsparcie Community Gospel Choir - zdjęcie główne

Wsparcie Community Gospel Choir

600 zł  z 5 375 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Monika Feret - awatar

Monika Feret

Organizator zbiórki

Witajcie!

Jesteśmy pierwszym w Polsce community gospel choir (powszechnym chórem gospel) prowadzonym przez brytyjskiego dyrygenta Petera Francisa. Chór od 2,5 roku gromadzi sporą grupę ludzi z różnych województw Polski; zarówno w Tychach, jak i w Warszawie.  Łączy nas pasja i zaangażowanie w to, co robimy. W każdym semestrze spotykamy się przez 5 zjazdów. Efektami naszej pracy dzielimy się z publika na cosemestralnych koncertach. Szczegółowe informacje dotyczące działalności chóru, a także zapisów na nowy semestr znajdziecie na naszej stronie internetowej www.thejabezfamily.com/comunity-choir .

Posłuchaj co mówią o nas uczestnicy oraz jak wyglądają zajęcia w Tychach:

Potrzebujemy Waszego wsparcia, by móc dalej istnieć jako zespół, rozwijać się, śpiewać i organizować koncerty. Pragniemy wciąż przekazywać innym to, o czym śpiewamy również z biblijnego punktu widzenia. 


Na naszych koncertach gościli już:

The Jabez Family z Londynu

Psalm z Londynu

polska wokalistka Gabriela Gąsior

God's Property z Tychów

* Big Sing z Londynu

Kim jest Peter Francis?

Nasz dyrygent jest jednym z najlepszych brytyjskich wokalistów i dyrygentów gospel. Od wielu lat prowadzi warsztaty wokalne oraz chóralne w różnych miejscach na świecie, w tym często w Polsce. W Londynie prowadzi chór "The Jabez Family". Niezwykły mentor i doskonały nauczyciel śpiewu. Swoją pasja do muzyki gospel i głoszenia dobrej nowiny z powodzeniem zaraża innych. Zawsze otwarty na ludzi i pełen zaangażowania. Ucząc śpiewu pracuje z dużą radością i ekscytacją.

W imieniu dyrygenta, wszystkich organizatorów, chórzystów i muzyków zachęcamy do wsparcia, polecamy się na przyszłość - zapraszamy na koncerty w Tychach i obserwowania naszego funpage'a na Facebooku www.facebook.com/communitychoirtychy

600 zł  z 5 375 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Monika Feret - awatar

Monika Feret

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
113
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij