Zbiórka Wsparcie Community Gospel Choir - zdjęcie główne

Wsparcie Community Gospel Choir

600 zł  z 5 375 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Monika Feret - awatar

Monika Feret

Organizator zbiórki

Witajcie!

Jesteśmy pierwszym w Polsce community gospel choir (powszechnym chórem gospel) prowadzonym przez brytyjskiego dyrygenta Petera Francisa. Chór od 2,5 roku gromadzi sporą grupę ludzi z różnych województw Polski; zarówno w Tychach, jak i w Warszawie.  Łączy nas pasja i zaangażowanie w to, co robimy. W każdym semestrze spotykamy się przez 5 zjazdów. Efektami naszej pracy dzielimy się z publika na cosemestralnych koncertach. Szczegółowe informacje dotyczące działalności chóru, a także zapisów na nowy semestr znajdziecie na naszej stronie internetowej www.thejabezfamily.com/comunity-choir .

Posłuchaj co mówią o nas uczestnicy oraz jak wyglądają zajęcia w Tychach:

Potrzebujemy Waszego wsparcia, by móc dalej istnieć jako zespół, rozwijać się, śpiewać i organizować koncerty. Pragniemy wciąż przekazywać innym to, o czym śpiewamy również z biblijnego punktu widzenia. 


Na naszych koncertach gościli już:

The Jabez Family z Londynu

Psalm z Londynu

polska wokalistka Gabriela Gąsior

God's Property z Tychów

* Big Sing z Londynu

Kim jest Peter Francis?

Nasz dyrygent jest jednym z najlepszych brytyjskich wokalistów i dyrygentów gospel. Od wielu lat prowadzi warsztaty wokalne oraz chóralne w różnych miejscach na świecie, w tym często w Polsce. W Londynie prowadzi chór "The Jabez Family". Niezwykły mentor i doskonały nauczyciel śpiewu. Swoją pasja do muzyki gospel i głoszenia dobrej nowiny z powodzeniem zaraża innych. Zawsze otwarty na ludzi i pełen zaangażowania. Ucząc śpiewu pracuje z dużą radością i ekscytacją.

W imieniu dyrygenta, wszystkich organizatorów, chórzystów i muzyków zachęcamy do wsparcia, polecamy się na przyszłość - zapraszamy na koncerty w Tychach i obserwowania naszego funpage'a na Facebooku www.facebook.com/communitychoirtychy

600 zł  z 5 375 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Monika Feret - awatar

Monika Feret

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
113
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij