Zbiórka Coś Dobrego na koniec roku - zdjęcie główne

Coś Dobrego na koniec roku

160 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wyobraź sobie, że

Dzięki ludziom Takim jak Ty, tylko w tym roku, wspólnie zebraliśmy ponad 250 tysięcy złotych na pomoc dzieciom w trudnej sytuacji. 

Ostatnio, wspólnie pomogliśmy Agacie, dziewczynce ze Świdnika uczącej się w gimnazjum. „Moja sytuacja rodzinna ma się nie najlepiej” – tłumaczyła Agata podczas pierwszej rozmowy. „Cała moja rodzina jest na utrzymaniu mojej mamy. Mój tata od dłuższego czasu pozostaje bez pracy.”

Agata jest jedną ze stypendystek, prowadzonego dzięki hojności ludzi takich jak Ty, Odlotowego Funduszu Stypendialnego. Dzięki środkom ze stypendium może rozwijać swoje pasje i osiągać jeszcze lepsze wyniki w nauce.

Zdjęcie opisu zbiórki Coś Dobrego na koniec roku

Każdego dnia, Twoje wsparcie sprawia, że pomoc zdolnym dzieciom, takim jak Agata, jest możliwa.

Właśnie teraz

rozpoczeliśmy kampanię zbierania funduszy, która potrwa tylko do końca 2015 roku.

CELEM jest

uzbieranie środków na stypendia dla 30 zdolnych dzieci z ubogich rodzin. Dotychczas zebrane fundusze nie wystarczyły na wypłacenie stypendiów dla wszystkich dzieci w potrzebie.

Dlatego potrzebne jest zebranie 9000 zł w terminie do 31 Grudnia 2015 roku! 

Czasu jest już niewiele.

Jeżeli wspólnie zbierzemy tę kwotę będzie można sfinansować stypendia dla kolejnych 30 dzieci.

Zdjęcie opisu zbiórki Coś Dobrego na koniec roku

Potrzebujemy Twojej pomocy, aby to było możliwe.

Czy pomożesz i dokonasz specjalnej wpłaty na koniec roku w wysokości 29zł, 49zł lub 99zł aby pomóc w osiągnięciu celu i sfinansować stypendia dla kolejnych 30 dzieci?

Po prostu nie możemy tego zrobić bez Ciebie.

Twoje wsparcie będzie prawdziwym, trwałym wpływem na życie dzieci, które nadal są w potrzebie.

Prosimy, wybierz kwotę, aby dokonać wpłaty teraz!

Pomoc dla dzieci takich jak Agata zależy od Ciebie.

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Zespół Stowarzyszenia Modrzew oraz Stypendyści.

P.S.

Rozpoczeliśmy kampanię zbierania funduszy, która potrwa tylko do 31 Grudnia. Naszym celem jest uzbieranie 9000 zł na stypendia dla 30 zdolnych dzieci z ubogich rodzin.

Nie możemy tego zrobić bez Ciebie. Dokonaj specjalnej wpłaty na koniec roku w wysokości 29zł, 49zł lub 99zł aby pomóc w osiągnięciu celu. Prosimy, wybierz kwotę, aby dokonać wpłaty teraz!

Zdjęcie opisu zbiórki Coś Dobrego na koniec roku

Można zrobić coś więcej

Jeżeli dzięki hojnosci,

jeżeli dzięki Tobie,

zostanie uzbierane:

9 000 zł

to 30 dzieci otrzyma stypendia,

jeżeli 12 000 zł

to 40 dzieci otrzyma stypendia,

jeżeli 15 000 zł

to 50 dzieci otrzyma stypendia,

jeżeli 27 000 zł

to 90 dzieci otrzyma stypendia.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Czarek - awatar

    Czarek

    23.12.2015
    23.12.2015

    Coś Dobrego na koniec roku

160 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Czarek - awatar
Czarek
10
Joanna - awatar
Joanna
100
Paweł - awatar
Paweł
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij