Zbiórka Mistrzostwa Świata Ibiza - zdjęcie główne

Mistrzostwa Świata Ibiza

961 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Katarzyna Kondraciuk - awatar

Katarzyna Kondraciuk

Organizator zbiórki

Potrzebujemy Waszego Wsparcia ! Wiele ciężkich treningów i wyrzeczeń pozwoliło nam osiągnąć poziom mistrzowski i dało możliwość reprezentowania kraju. Udało nam się wywalczyć trzy miejsca na podium i pięć awansów na Mistrzostwa Świata. Tak wygląda bilans Piotrkowskiej Fundacji Talentów na Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej w Lublinie. Piotrkowską Fundację Talentów reprezentowało 18 zawodników. Wśród nich znalazły się: Natalia Wozniakowska i Kinga Majchrowska, Matylda Kiełbasa, Marta Wiśniewska oraz Julia Omonkowska i Oliwia Kondraciuk. Wszystkie wymienione podopieczne Ewy Wiśniewskiej otrzymały awans na Mistrzostwa Świata POSA WORLD CHAMPIONSHIPS 2019, które odbędą się w dniach 6-8.09.2019 r. na Ibizie. Jesteśmy grupą pasjonatów kochającą ten sport. Będziemy walczyć o najlepszą pozycję i nie poddamy się. Promując siebie promujemy Piotrkowską Fundację Talentów, dzięki której tak wiele osiągnęłyśmy. Niestety by móc spełnić nasze marzenia potrzebujemy Państwa pomocy. Pieniążki zebrane tutaj pozwoliłyby spełnić nasze marzenia oraz pokryć koszty związane z wyjazdem. Zdajemy sobie sprawę, że zebranie sumy rzędu 15 tyś. zł .nie będzie łatwym zadaniem ale dzięki Państwa pomocy i wsparciu mocno wierzymy w to , że nam się uda i osiągniemy wyznaczony cel. Z góry dziękujemy za każda wpłaconą złotówkę. 

Aktualności


  • Katarzyna Kondraciuk - awatar

    Katarzyna Kondraciuk

    13.07.19
    13.07.19

    Pomagam.pl/cputfzdn. Proszę o wsparcie dla dziewczyn w związku z wyjazdem z Akrobatyki Powietrznej na Mistrzostwa Świata na Ibize we wrześniu.

961 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Katarzyna Kondraciuk - awatar

Katarzyna Kondraciuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania P. - awatar
Ania P.
100
Iza. - awatar
Iza.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij