Zbiórka Chcę żyć ! - zdjęcie główne

Chcę żyć !

210 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Dropek nie miał szczęścia w życiu ... jego mama zginęła pod kołami samochodu. Musieli z siostrą sami dawać sobie radę. Dwie sierotki. Kociaki udało się złapać i umieścić w domu tymczasowym. Radość trwała krotki - Dropek nagle zachorował. Temperatura ponad 44 stopnie :(. Przelewał się przez ręce. Pędem do weterynarza. Dostał antybiotyki i leki na wzmocnienie. Jeden dzień było lepiej. Dziś jest gorzej ... Dropek nie je, troszke pije. Cieżko oddycha , jest bardzo słabiutki. Cała noc przed Dropkiem. Ciężka noc. Jutro na badania krwi rano. Nie wiadomo co mu jest. Proszę pomóżcie Dropkowi.

Pomóżcie nam opłacić leczenie bardzo chorego koteczka. 

Musisz być zdrowy , 

Musisz  żyć .... 

Nie poddawaj się maluchu... 

Aktualizacje


 • PSYjaciele - awatar

  PSYjaciele

  02.01.2017
  02.01.2017

  Drapcio całkiem dobrze się czuje.
  Nie bierze już żadnych leków <3
  Czekamy na pierwsze szczepienie.
  I sioooooop do domku
  Dziękujemy za pomoc i wpłaty <3

Komentarze


 • Dorka - awatar

  Dorka

  15.12.2016
  15.12.2016

  Mam nadzieję,że wyzdrowieje... Trzymam kciuki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.12.2016
  08.12.2016

  walcz Kicurku !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.12.2016
  04.12.2016

  trzymaj się kotku

 • Ania - awatar

  Ania

  29.11.2016
  29.11.2016

  Trzymam mocno kciuki!!!! Zdrowiej kochany!

  • PSYjaciele - awatar

   PSYjaciele - Organizator zbiórki

   02.12.2016
   02.12.2016

   Dziękujemy 💕

210 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

agata wanat - awatar
agata wanat
20
od dunaja - awatar
od dunaja
10
Dorka - awatar
Dorka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Wioleta Trąd - awatar
Wioleta Trąd
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij