Zbiórka Chore oko Cyklopki - zdjęcie główne

Chore oko Cyklopki

756 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Jakiś czas temu trafiła do nas kotka z zaawansowanym kocim katarem. Baliśmy się, że będzie już za późno na pomoc... 

Kociak pojechał do lecznicy, gdzie był leczony na program z Urzędu Miasta Krakowa. Po kilku tygodniach kotka, która otrzymała na imię Cyklopka zaczęła dochodzić do siebie. Później okazało się jednak, że oko jest poważnie uszkodzone. Kotka została zakwalifikowana do zabiegu usunięcia prawej gałki ocznej, która jest powodem wtórnego nadkażania zatok i GDO .

W związku z tym, że jest to zabieg pediatryczny o podwyższonym ryzyku konieczne jest specjalistyczne znieczulenie wziewne i obecność anestezjologa podczas całej operacji. Zabieg powinien wykonywać lekarz zajmujący się stricte okulistyką zwierząt. Niestety takiej operacji nie obejmuje juś program leczenia zwierząt wolnożyjących.

Wszystkie koszty związane z operacją wynoszą około 1500 zł.

Od początku byliśmy bardzo zatroskani o jej los, nie mogliśmy zostawić jej bez pomocy.  KTOZ wziął na siebie opłacenie kosztów zabiegu. Jednak bez Waszej pomocy będzie nam trudno.

Wiele razy już na pomogliście, za co bardzo dziękujemy!

Wiemy też, że i tym razem nie zostawcie nas z tym samych. 


Komentarze


  • Łukasz Kazek - awatar

    Łukasz Kazek

    08.11.18
    08.11.18

    Trzymaj się Kotek!

756 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz Kazek - awatar
Łukasz Kazek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta Białas - awatar
Edyta Białas
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij