Zbiórka Skrajnie zagłodzony pies - zdjęcie główne

Skrajnie zagłodzony pies

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

SKRAJNIE ZAGŁODZINY PIES - INTERWENCJA ŁTOnZ

Inspektorzy Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami na skutek zgłoszenia udali się do wsi w powiecie brzezińskim. Kontrola dotyczyła głodzenia psa przez właściciela.  Zgłoszenie okazało się być w pełni zasadne. Około 10 letni piesek był skrajnie zagłodzony i zaniedbany. Zaropiałe oczy, wystające kości żeber i miednicy to obraz prawdziwego okrucieństwa wobec zwierzęcia. Właściciel nie widział potrzeby, aby zabrać psa do lekarza weterynarii, bo jak tłumaczył pies jest stary i chory i po co go leczyć. Pies dostawał do jedzenia tylko chleb i z głodu jadł własne odchody ... :(  Podczas kontroli nie miał dostępu do wody. Decyzja o odbiorze była natychmiastowa. Cywil bo tak ma na imię ta psia kruszyna od razu trafił do lecznicy weterynaryjnej z którą współpracuje ŁTOnZ. Teraz rozpoczyna się walka o jego życie. Pies jest strasznie odwodniony i wycieńczony. Tak naprawdę to sama skóra i kości. Właściciel zrzekł się praw do zwierzęcia. Teraz rozpoczynamy walkę o ukaranie sprawcy tego bestialstwa wobec Cywila. Będziemy walczyć o najwyższy wymiar kary przewidziany w polskim prawie.


Cywil będzie teraz przebywał w lecznicy weterynaryjnej i walczył o życie. Chcemy go uratować i będziemy walczyć! Ponieważ nasza kasa świeci pustkami prosimy o wsparcie finansowe które przeznaczymy na ratowanie życie Cywila, leki, kroplówki i hospitalizację w lecznicy!!!!!

Nie bądźmy obojętni! Reagujmy!

O sprawe Cywila będziemy Państwa informować na bieżąco!


Aktualizacje


 • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

  Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017

  16.03.17
  16.03.17

  Walczymy o Cywila i bardzo prosimy o wsparcie!

  Zdjęcie aktualizacji 3 664

Komentarze


 • Grazyna Sawicka - awatar

  Grazyna Sawicka

  16.03.17
  16.03.17

  powodzenia pieseczku, teraz będzie dobrze.

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij