Zbiórka Skrajnie zagłodzony pies - zdjęcie główne

Skrajnie zagłodzony pies

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

SKRAJNIE ZAGŁODZINY PIES - INTERWENCJA ŁTOnZ

Inspektorzy Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami na skutek zgłoszenia udali się do wsi w powiecie brzezińskim. Kontrola dotyczyła głodzenia psa przez właściciela.  Zgłoszenie okazało się być w pełni zasadne. Około 10 letni piesek był skrajnie zagłodzony i zaniedbany. Zaropiałe oczy, wystające kości żeber i miednicy to obraz prawdziwego okrucieństwa wobec zwierzęcia. Właściciel nie widział potrzeby, aby zabrać psa do lekarza weterynarii, bo jak tłumaczył pies jest stary i chory i po co go leczyć. Pies dostawał do jedzenia tylko chleb i z głodu jadł własne odchody ... :(  Podczas kontroli nie miał dostępu do wody. Decyzja o odbiorze była natychmiastowa. Cywil bo tak ma na imię ta psia kruszyna od razu trafił do lecznicy weterynaryjnej z którą współpracuje ŁTOnZ. Teraz rozpoczyna się walka o jego życie. Pies jest strasznie odwodniony i wycieńczony. Tak naprawdę to sama skóra i kości. Właściciel zrzekł się praw do zwierzęcia. Teraz rozpoczynamy walkę o ukaranie sprawcy tego bestialstwa wobec Cywila. Będziemy walczyć o najwyższy wymiar kary przewidziany w polskim prawie.


Cywil będzie teraz przebywał w lecznicy weterynaryjnej i walczył o życie. Chcemy go uratować i będziemy walczyć! Ponieważ nasza kasa świeci pustkami prosimy o wsparcie finansowe które przeznaczymy na ratowanie życie Cywila, leki, kroplówki i hospitalizację w lecznicy!!!!!

Nie bądźmy obojętni! Reagujmy!

O sprawe Cywila będziemy Państwa informować na bieżąco!


Aktualizacje


 • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

  Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017

  16.03.2017
  16.03.2017

  Walczymy o Cywila i bardzo prosimy o wsparcie!

  Zdjęcie aktualizacji 3 664

Komentarze


 • Grazyna Sawicka - awatar

  Grazyna Sawicka

  16.03.2017
  16.03.2017

  powodzenia pieseczku, teraz będzie dobrze.

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij