Zbiórka Czaka czeka ... - zdjęcie główne

Czaka czeka ...

57 094 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 749 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Tomasz Sznigirewicz - awatar

Tomasz Sznigirewicz

Organizator zbiórki

Jestem kolegą Darka i wspólnie z trenerami Gryfa Słupsk, stwierdziliśmy, że trzeba coś zrobić. Darek Piechota to były bramkarz naszego Klubu. Jego karierę sportową możesz przeczytać tutaj => http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1619. Był również reprezentantem Polski w beach soccerze. Jest także zawodowym strażakiem i nieraz wygrywał z młodszymi kolegami w zawodach pożarniczych. Jego pseudonim boiskowy Czaka odnosił się nie tylko do jego atletycznych warunków fizycznych, ale również do twardych cech charakteru. I te pozwalają mu teraz walczyć. Walka trwa od kilku lat. Długo trwało, zanim prawidłowo zdiagnozowano jego chorobę. "Zwiedził" kilka najwybitniejszych klinik specjalistycznych w całej Polsce. Choroba cały czas postępowała i wyniszczała organizm. Nie wiem czy waży teraz 70kg. Wreszcie postawiono diagnozę - samoistne zwłóknienie płuc, choroba nieuleczalna. Ratunkiem jest przeszczep płuc. W ostatnich kilku miesiącach choroba przybrała na sile. Darek leży na oddziale intensywnej terapii i od czerwca czeka na dawcę. Jego siostra, Benia, mówi że najgorsze jest to czekanie. Zegar tyka ... Zebrane pieniądze będą przeznaczone na jego leczenie. Wiem, że teraz wszyscy zbieramy na WOŚP, ale to jeden z nas. Pomagajmy najbliższym, choć to chyba trudniejsze... Z góry dziękuję wszystkim darczyńcom w imieniu Darka, jego najbliższej rodziny, trenerów Gryfa i swoim.

Tomasz Sznigirewicz

Aktualizacje


 • Tomasz Sznigirewicz - awatar

  Tomasz Sznigirewicz

  06.12.2021
  06.12.2021

  Hej, dzięki za wsparcie dla Darka i od razu małe wyjaśnienie. Ta kwota, którą widzicie na zbiórce to zebrana suma od początku akcji, czyli od 4.02.2020 roku. Większość (ok. 45 000zł) została mu przekazana właśnie w lutym 2020. Doszły jeszcze koszty prowizji. Wiem, że można było inaczej, taniej, itd. Dzisiaj wiem. Więc nie piszcie, że trzeba było tak albo tak. Każdy może spróbować pomóc na swój sposób. Poszło jak poszło i niech trwa do końca choroby Czaki. Wszystkie datki pochłonęła już rehabilitacja i leki. To już prawie dwa lata... Na dziś mamy ok. 4000zł. I dużo i mało. Darek spędzi Święta i Nowy Rok w Szpitalu w Gdańsku. Bądźmy z Nim.

Komentarze


 • Marcin Cheba - awatar

  Marcin Cheba

  05.12.2021
  05.12.2021

  Pomagajmy bo kto jak nie my. ✌️

 • Zdrowia!!!! - awatar

  Zdrowia!!!!

  03.02.2020
  03.02.2020

  Powodzenia 🙂

 • Kolega z boiska - awatar

  Kolega z boiska

  27.01.2020
  27.01.2020

  Trzymam kciuki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.01.2020
  25.01.2020

  Zdrowiej jak najszybciej:)Nigdy się nie poddawaj!!!!

 • Jerzy Piechocki - awatar

  Jerzy Piechocki

  24.01.2020
  24.01.2020

  Bramkarze trzymają sie razem. Dużo zdrowia Darku.

57 094 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 749 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Tomasz Sznigirewicz - awatar

Tomasz Sznigirewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 749

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam Pietras - awatar
Adam Pietras
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Walcz Czaka! - awatar
Walcz Czaka!
50
Sylwia Wroniszewska - awatar
Sylwia Wroniszewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Adam Pietras - awatar
Adam Pietras
600
Krzysztof Bartłomiej Sałach - awatar
Krzysztof Bartłomiej Sałach
50
Paulina - awatar
Paulina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij