Zbiórka Czy Czarna skończy w rzeźni? - zdjęcie główne

Czy Czarna skończy w rzeźni?

1 627 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Potrzebna pomoc dla 2 letniej krowy...

Kiedy krowa hodowlana zbliża się do drugich urodzin, jest zobowiązana wydać na świat potomstwo. To wielki egzamin dla jałówki, jeśli mimo prób nie zostanie zapłodniona staje się bezużyteczna. W żadnej szanującej się produkcji, nie ma miejsca dla bezużytecznego zwierzęcia. Jeśli krowa jest bezpłodna, zostaje sprzedana do rzeźni. Dostaliśmy telefon od dobrego człowieka. Na drugim końcu Polski, jest krówka, która znalazła się dokładnie w takiej sytuacji. Jest jałowa, nie udało się jej zapłodnić. Mamy kilka dni, aby ją ocalić. Możemy ją uratować przed rzeźnią. Do piątku musimy zebrać 1500 złotych. Mimo wielu obowiązków, mimo nawału pracy jesteśmy gotowi po nią pojechać, ale nie mamy pieniędzy.

Czy możemy liczyć na Wasze wsparcie ?

Czy uda nam się przywieźć kolejną krowę do Przystani Ocalenie ?
Wiadomość o Czarnej, dostaliśmy, w godzinę po tym, jak na jednym z targów bydłem, przegraliśmy walkę o życie starej krowy… Ona pojechała na rzeź, ale Czarnej możemy jeszcze pomóc.
Prosimy Was o pomoc, prosimy o uchronienie Czarnej przed losem, jaki spotkał krowę ze zdjęcia.

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  15.04.2016
  15.04.2016

  Czarna żyj :-)

 • Joanna - awatar

  Joanna

  15.04.2016
  15.04.2016

  Czarna żyj :-)

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  15.04.2016
  15.04.2016

  Czarna, mam nadzieję że się uda!!!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  15.04.2016
  15.04.2016

  Czarna powodzenia mam nadzieje ze sie uda. Tak malo brakuje...

 • Każdy - awatar

  Każdy

  13.04.2016
  13.04.2016

  Każde stworzenie zasługuje na życie.

1 627 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Marzena - awatar
Marzena
100
Szara - awatar
Szara
25
Joanna - awatar
Joanna
32
Joanna - awatar
Joanna
200
Małgorzata - awatar
Małgorzata
47
Kasia - awatar
Kasia
100
Lidia - awatar
Lidia
30
Ania - awatar
Ania
10
Ireneusz - awatar
Ireneusz
20
Karolina - awatar
Karolina
9

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij