Zbiórka Czy Czarna skończy w rzeźni? - zdjęcie główne

Czy Czarna skończy w rzeźni?

1 627 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Potrzebna pomoc dla 2 letniej krowy...

Kiedy krowa hodowlana zbliża się do drugich urodzin, jest zobowiązana wydać na świat potomstwo. To wielki egzamin dla jałówki, jeśli mimo prób nie zostanie zapłodniona staje się bezużyteczna. W żadnej szanującej się produkcji, nie ma miejsca dla bezużytecznego zwierzęcia. Jeśli krowa jest bezpłodna, zostaje sprzedana do rzeźni. Dostaliśmy telefon od dobrego człowieka. Na drugim końcu Polski, jest krówka, która znalazła się dokładnie w takiej sytuacji. Jest jałowa, nie udało się jej zapłodnić. Mamy kilka dni, aby ją ocalić. Możemy ją uratować przed rzeźnią. Do piątku musimy zebrać 1500 złotych. Mimo wielu obowiązków, mimo nawału pracy jesteśmy gotowi po nią pojechać, ale nie mamy pieniędzy.

Czy możemy liczyć na Wasze wsparcie ?

Czy uda nam się przywieźć kolejną krowę do Przystani Ocalenie ?
Wiadomość o Czarnej, dostaliśmy, w godzinę po tym, jak na jednym z targów bydłem, przegraliśmy walkę o życie starej krowy… Ona pojechała na rzeź, ale Czarnej możemy jeszcze pomóc.
Prosimy Was o pomoc, prosimy o uchronienie Czarnej przed losem, jaki spotkał krowę ze zdjęcia.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Joanna - awatar

  Joanna

  15.04.2016
  15.04.2016

  Czarna żyj :-)

 • Joanna - awatar

  Joanna

  15.04.2016
  15.04.2016

  Czarna żyj :-)

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  15.04.2016
  15.04.2016

  Czarna, mam nadzieję że się uda!!!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  15.04.2016
  15.04.2016

  Czarna powodzenia mam nadzieje ze sie uda. Tak malo brakuje...

 • Każdy - awatar

  Każdy

  13.04.2016
  13.04.2016

  Każde stworzenie zasługuje na życie.

1 627 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Marzena - awatar
Marzena
100
Szara - awatar
Szara
25
Joanna - awatar
Joanna
32
Joanna - awatar
Joanna
200
Małgorzata - awatar
Małgorzata
47
Kasia - awatar
Kasia
100
Lidia - awatar
Lidia
30
Ania - awatar
Ania
10
Ireneusz - awatar
Ireneusz
20
Karolina - awatar
Karolina
9

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij