Zbiórka Pogorzelcy - Czarna Łąka. - zdjęcie główne

Pogorzelcy - Czarna Łąka.

36 925 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 533 osoby
Zbiórka zakończona
 
Małgorzata Zackiewicz - awatar

Małgorzata Zackiewicz

Organizator zbiórki

Witam.

Z tej strony Małgorzata Zackiewicz. Jestem sołtysem Czarnej Łąki. 

W dniu wczorajszym, w naszej miejscowości zdarzyła się ogromna tragedia - piorun uderzył w dom sąsiadów. 

Spłonął doszczętnie dach wraz z poddaszem a woda zalała cały dom. Instalacja elektryczna została doszczętnie zniszczona.

Powyższa zbiórka pieniędzy przeznaczona będzie na doprowadzenie domu do normalnego funkcjonowania. Na chwilę obecną mama z sześcioletnią córką zamieszkują u sąsiadów.  Dom zakupiony został w zeszłym roku więc radość z niego nie trwała długo. Wczoraj w ich życiu nastał chaos... rozgoryczenie... płacz... ale mamy nadzieję, że z Waszą pomocą damy radę... Pomóżmy im... Niech ta rodzina jak najszybciej wrócił do swojego domu. Niestety, ale zapracowana mama, nie zdążyła ubezpieczyć domu. Gosia - bo tak ma na imię poszkodowana, wyraziła zgodę na utworzenie tej zbiórki, a za każdy grosz bardzo Państwu dziękuje... My jako mieszkańcy również DZIĘKUJEMY. 

 

Aktualności


 • Małgorzata Zackiewicz - awatar

  Małgorzata Zackiewicz

  12.09.19
  12.09.19

  Witam. Dłuuugo mnie tu nie było... Ale już jestem ... Chciałam Wam Wszystkim Serdecznie Podziękować za Wsparcie Naszych Pogorzelców z Czarnej Łąki !!! Bez Was... bez Waszej Pomocy byłoby ciężko, aby Dziewczyny "stanęły na nogi"... aby mogły wreszcie z powrotem zamieszkać u siebie... Ale udało się :) ... Dom został zadaszony, położona została instalacja odgromowa... Jesteście WIELCY !!! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WAM ... p/s zbiórkę uważam za zamkniętą :)... ale ... tak - jest jedno ale... Ale Serca Dalej Miejcie Otwarte ... Dobre Serce - to DAR !!!

  Zdjęcie aktualności 37 087

Komentarze


 • Kinga - awatar

  Kinga

  23.05.19
  23.05.19

  Trzymam kciuki! Będzie dobrze :-) Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.05.19
  23.05.19

  Powodzenia Gosiu !!!

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  23.05.19
  23.05.19

  Trzymamy kciuki o szybką odbudowę. Powodzenia!!

 • RafaelloSzczecin - awatar

  RafaelloSzczecin

  23.05.19
  23.05.19

  Powodzenia

 • Anna - awatar

  Anna

  22.05.19
  22.05.19

  Liczę że szybko uda się uzbierać potrzebną kwote.

36 925 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 533 osoby
Zbiórka zakończona
 
Małgorzata Zackiewicz - awatar

Małgorzata Zackiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 533

Michał Siołek - awatar
Michał Siołek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mariola Kwiatkowska - awatar
Mariola Kwiatkowska
200
Kamila i Maciuś - awatar
Kamila i Maciuś
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elzbieta e.jurkiewicz - awatar
Elzbieta e.jurkiewicz
100
Wiesław Kuchta - awatar
Wiesław Kuchta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij