Zbiórka Pogorzelcy - Czarna Łąka. - zdjęcie główne

Pogorzelcy - Czarna Łąka.

36 925 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 533 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Małgorzata Zackiewicz - awatar

Małgorzata Zackiewicz

Organizator zbiórki

Witam.

Z tej strony Małgorzata Zackiewicz. Jestem sołtysem Czarnej Łąki. 

W dniu wczorajszym, w naszej miejscowości zdarzyła się ogromna tragedia - piorun uderzył w dom sąsiadów. 

Spłonął doszczętnie dach wraz z poddaszem a woda zalała cały dom. Instalacja elektryczna została doszczętnie zniszczona.

Powyższa zbiórka pieniędzy przeznaczona będzie na doprowadzenie domu do normalnego funkcjonowania. Na chwilę obecną mama z sześcioletnią córką zamieszkują u sąsiadów.  Dom zakupiony został w zeszłym roku więc radość z niego nie trwała długo. Wczoraj w ich życiu nastał chaos... rozgoryczenie... płacz... ale mamy nadzieję, że z Waszą pomocą damy radę... Pomóżmy im... Niech ta rodzina jak najszybciej wrócił do swojego domu. Niestety, ale zapracowana mama, nie zdążyła ubezpieczyć domu. Gosia - bo tak ma na imię poszkodowana, wyraziła zgodę na utworzenie tej zbiórki, a za każdy grosz bardzo Państwu dziękuje... My jako mieszkańcy również DZIĘKUJEMY. 

 

Aktualizacje


 • Małgorzata Zackiewicz - awatar

  Małgorzata Zackiewicz

  12.09.19
  12.09.19

  Witam. Dłuuugo mnie tu nie było... Ale już jestem ... Chciałam Wam Wszystkim Serdecznie Podziękować za Wsparcie Naszych Pogorzelców z Czarnej Łąki !!! Bez Was... bez Waszej Pomocy byłoby ciężko, aby Dziewczyny "stanęły na nogi"... aby mogły wreszcie z powrotem zamieszkać u siebie... Ale udało się :) ... Dom został zadaszony, położona została instalacja odgromowa... Jesteście WIELCY !!! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WAM ... p/s zbiórkę uważam za zamkniętą :)... ale ... tak - jest jedno ale... Ale Serca Dalej Miejcie Otwarte ... Dobre Serce - to DAR !!!

  Zdjęcie aktualizacji 37 087

Komentarze


 • Kinga - awatar

  Kinga

  23.05.19
  23.05.19

  Trzymam kciuki! Będzie dobrze :-) Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.05.19
  23.05.19

  Powodzenia Gosiu !!!

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  23.05.19
  23.05.19

  Trzymamy kciuki o szybką odbudowę. Powodzenia!!

 • RafaelloSzczecin - awatar

  RafaelloSzczecin

  23.05.19
  23.05.19

  Powodzenia

 • Anna - awatar

  Anna

  22.05.19
  22.05.19

  Liczę że szybko uda się uzbierać potrzebną kwote.

36 925 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 533 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Małgorzata Zackiewicz - awatar

Małgorzata Zackiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 533

Michał Siołek - awatar
Michał Siołek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mariola Kwiatkowska - awatar
Mariola Kwiatkowska
200
Kamila i Maciuś - awatar
Kamila i Maciuś
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elzbieta e.jurkiewicz - awatar
Elzbieta e.jurkiewicz
100
Wiesław Kuchta - awatar
Wiesław Kuchta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij