Zbiórka Orzeszek - zdjęcie główne

Orzeszek

954 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 

W dniu święta czarnych kotów przedstawiamy Wam naszego nowego podopiecznego, czarnego Orzeszka 🖤🥜🌰🐾🐾


Orzeszek został znaleziony w Warszawie przez Pana Andrzeja, człowieka który pomógł już wielu kotom.

Dobrze wiedział Orzeszek, że trzeba w tym akurat momencie, gdy zbliżał się Pan Andrzej zapłakać najgłośniej, jak się da.

A nie było to łatwe, bo kociak był już skrajnie wycieńczony....😞

Dał się zabrać na ręce, pod kurtkę i do lekarza.

Został w lecznicy, ale Pan Andrzej o nim nie zapomniał. I znowu miał Orzeszek szczęście...bo nie wyleczony miał zostać wypuszczony.

Pan Andrzej zadzwonił do nas, i tak oto jest Orzeszek ♥️


Obecnie jest pod wspaniałą opieką lekarek z Płockiej, przeszedł już zabieg kastracji.

Ponieważ kociak miał problemy z oddychaniem i trudno leczącą się infekcję, zrobiono też rynoskopię i zabieg który pozwala kotu normalnie oddychać.


Orzeszek ma ok 10 miesięcy, jest niezwykłym miziakiem 😻

po wyleczeniu trafi do domu tymczasowego i wkrótce pokażemy Wam pięknego i radosnego kota😻


Ale już teraz szukamy dla tego przystojniaka domu stałego ♥️🐾🐾

(Ewa)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Magda 💓 - awatar

    Magda 💓

    18.11.18
    18.11.18

    Powodzenia🐈

954 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 34

Ewelina Barańska - awatar
Ewelina Barańska
5
Ewelina Barańska - awatar
Ewelina Barańska
9
Grzegorz - awatar
Grzegorz
5
Justyna - awatar
Justyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wika - awatar
Wika
20
Magda 💓 - awatar
Magda 💓
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Katarzyna Janczyk Karasinska - awatar
Katarzyna Janczyk Karasinska
100
AJMP - awatar
AJMP
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij