Zbiórka Orzeszek - zdjęcie główne

Orzeszek

954 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 

W dniu święta czarnych kotów przedstawiamy Wam naszego nowego podopiecznego, czarnego Orzeszka 🖤🥜🌰🐾🐾


Orzeszek został znaleziony w Warszawie przez Pana Andrzeja, człowieka który pomógł już wielu kotom.

Dobrze wiedział Orzeszek, że trzeba w tym akurat momencie, gdy zbliżał się Pan Andrzej zapłakać najgłośniej, jak się da.

A nie było to łatwe, bo kociak był już skrajnie wycieńczony....😞

Dał się zabrać na ręce, pod kurtkę i do lekarza.

Został w lecznicy, ale Pan Andrzej o nim nie zapomniał. I znowu miał Orzeszek szczęście...bo nie wyleczony miał zostać wypuszczony.

Pan Andrzej zadzwonił do nas, i tak oto jest Orzeszek ♥️


Obecnie jest pod wspaniałą opieką lekarek z Płockiej, przeszedł już zabieg kastracji.

Ponieważ kociak miał problemy z oddychaniem i trudno leczącą się infekcję, zrobiono też rynoskopię i zabieg który pozwala kotu normalnie oddychać.


Orzeszek ma ok 10 miesięcy, jest niezwykłym miziakiem 😻

po wyleczeniu trafi do domu tymczasowego i wkrótce pokażemy Wam pięknego i radosnego kota😻


Ale już teraz szukamy dla tego przystojniaka domu stałego ♥️🐾🐾

(Ewa)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Magda 💓 - awatar

    Magda 💓

    18.11.18
    18.11.18

    Powodzenia🐈

954 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 34

Ewelina Barańska - awatar
Ewelina Barańska
5
Ewelina Barańska - awatar
Ewelina Barańska
9
Grzegorz - awatar
Grzegorz
5
Justyna - awatar
Justyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wika - awatar
Wika
20
Magda 💓 - awatar
Magda 💓
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Katarzyna Janczyk Karasinska - awatar
Katarzyna Janczyk Karasinska
100
AJMP - awatar
AJMP
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij