Zbiórka Czekuś znów potrzebuje wsparcia - zdjęcie główne

Czekuś znów potrzebuje wsparcia

3 650 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Czekolad znów potrzebuje naszego wsparcia  – apel o pomoc!

Drodzy miłośnicy zwierzaków, zapewne pamiętacie Czekolada uratowanego przed śmiercią w ostatniej chwili. Dzięki troskliwej opiece p. Joasi, miłości oraz Waszemu wsparciu finansowemu, Czekuś żyje i na miarę jego możliwości korzysta z życia. Ono jednak ma to do siebie, że często rzuca kłody pod nogi. Czekusiowi podrzuciło … misia Konga. Był to zresztą prezent zakupiony dla niego w sklepie zoologicznym. Niestety ta historia skończyła się bardzo źle, i dla Czekusia i dla misia. Miś bowiem stracił łapkę, która utknęła w jelicie Czekolada. Może, gdyby przydarzyło się to zdrowemu psu, przebieg zdarzeń byłby inny. Tymczasem Czekuś dosłownie otarł się o śmierć.

Czekuś trafił do poradni odwodniony, gdyż przez dwa dni nic nie jadł ani nie pił, wyłącznie wymiotował. Nie wypróżniał się i nie siusiał. Na szczęście Opiekunowie zadziałali jak tylko zorientowali się, że dzieje się coś złego. Ale ponieważ Czekolad to mizerny i wychudzony pies, walka o jego życie i zdrowie była naprawdę ciężka. Grunt, że się udało! Poza samą operacją, Czekuś przeszedł całą serię zabiegów, również tych bardzo nieprzyjemnych, żeby nie powiedzieć bolesnych, jak cewnikowanie, lewatywa czy kroplówki. Teraz nasz futrzasty przyjaciel powolutku dochodzi do siebie, choć jego organizm jest i z pewnością jeszcze przez długi czas będzie bardzo osłabiony. Dodatkowo osłabiają go leki, w tym antybiotyki. Ale o tym, że ich podawanie jest konieczne, wszyscy wiemy.

Kochani, zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w leczeniu Czekusia. Sam koszt operacji oraz zabiegów przed nią i po niej osiągnął kwotę niemal 2 300 PLN. Jest oczywiste, że Opiekunowie Czekusia nie poddadzą się i będą go leczyć wszelkimi dostępnymi środkami, jednak Czekolad to nie jedyny pies, którego przygarnęła p. Joasia z rodziną, dlatego tym bardziej pragniemy im pomóc. Do tego potrzebne jest jednak Wasze wsparcie.

Prosimy, nie bądźcie obojętni. Wesprzyjcie psa, który już drugi raz zawrócił tuż sprzed Tęczowego Mostu.

Oprac. R. Kamińska

Razem 3 616 zł.

Więcej: http://adopcje.labradory.org/tag/czekolad/

Aktualizacje


  • labradory.org - awatar

    labradory.org

    04.08.2020
    04.08.2020

    Udało się, bo przecież z Wami zawsze się udaje. Dzięki uzbieranej kwocie Czekolad może otrzymać dalszą pomoc i wracać do zdrowia. Wszyscy dobrze wiemy, że same chęci nie wystarczają i problem „kasy” w końcu się pojawia. Na szczęście ludzi kochających i szanujących zwierzęta jest wiele. A co jeszcze wspanialsze ci ludzie, czyli Wy drodzy Państwo jesteście niezawodni w niesieniu pomocy. I za to Wam serdecznie dziękujemy, choć to słowo nie jest w stanie wyrazić naszej ogromniej wdzięczności ❤️❤️❤️

3 650 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Wpłaty: 70

Anna Wenus - awatar
Anna Wenus
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Majka - awatar
Majka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Peake - awatar
Magdalena Peake
100
Monika Bubicz - awatar
Monika Bubicz
50
Jan Rupiński - awatar
Jan Rupiński
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij