Zbiórka Godna starość dla Czerkiesa - miniaturka zdjęcia

Godna starość dla Czerkiesa Jak założyć taką zbiórkę?

Godna starość dla Czerkiesa

570 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Czerkies ma 33 lata! Taki oto rekordzista, który pokonał przeciętną długość życia koni (25-30 lat) i dalej zamierza walczyć! I Ty możesz go wspomóc w tej walce.

Ten sędziwy koń spędza swoją starość w podwarszawskim przytulisku należącym do maleńkiej fundacji: AMI -  Fundacja Pomocy Zwierzętom. Czerkies cierpi na zespół Cushinga i w związku z tym musi brać 3 tabletki dziennie leku Praescend, których koszt to 20,00 zł na dzień. Czasami też nie ma siły wstać i planujemy zakupić specjalistyczne podwiesia do podnoszenia koni. Poza tym jest pogodnym staruszkiem, który uwielbia spacery i podjadanie trawki – co pozostało mu już od dzieciństwa.

Każdy może pomóc i Ty też – liczy się każda złotówka i każde udostępnienie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy o Czerkiesie: tel. : 502 388 663.

http://amifundacja.org                                                                               1% na KRS 0000351015


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom - awatar

  AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom

  20.05.2019
  20.05.2019

  Wczoraj, w niedzielę 19 maja, nasz koń-senior Czerkies skończył 33 lata i 8 miesięcy!!! 🎉 Wprawdzie nie było tortu, bo on nie przepada 😉, ale dostał dodatkową porcję owsa, który bardzo lubi oraz coś dużo, dużo bardziej cennego: czas i uwagę człowieka.
  Czerkiesowi zafundowano kąpiel, a kilka dni wczesniej rozczyszczanie kopyt. Był zachwycony, bo to czas, gdy i on zmienia sierść, a to bardzo swędzi 😅. Nasz staruszek bardzo lubi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne wokół siebie, nadstawia się i nawet pomaga. To wyjątkowo przyjemny "pacjent".
  Dziękujemy wszystkim dotychczasowym darczyńcom, którzy wsparli utrzymanie i leczenie naszego ukochanego seniora. My, jak, co miesiąc, jak co tydzień, bardzo cieszymy się z danego nam czasu z tym niezwykłym koniem 💞💞💞.
  Z okazji dnia jego urodzin prosimy do dalsze wsparcie, bo forma Czerkiesa w znacznym stopniu zależy od leku, który zażywa (aż 4 tbl. dziennie Praescend) i troskliwej opieki, co jest bardzo kosztowne.

  Zdjęcie aktualizacji 31 576

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.02.2019
  22.02.2019

  100 lat koniku!

570 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 15

Mary Jolka - awatar
Mary Jolka
30
Beata Aniszewska - awatar
Beata Aniszewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Barbara Jedrzejewska - awatar
Barbara Jedrzejewska
20
Just - awatar
Just
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia Różycka - awatar
Kasia Różycka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij