Zbiórka Godna starość dla Czerkiesa - miniaturka zdjęcia

Godna starość dla Czerkiesa

Godna starość dla Czerkiesa

570 zł z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Czerkies ma 33 lata! Taki oto rekordzista, który pokonał przeciętną długość życia koni (25-30 lat) i dalej zamierza walczyć! I Ty możesz go wspomóc w tej walce.

Ten sędziwy koń spędza swoją starość w podwarszawskim przytulisku należącym do maleńkiej fundacji: AMI -  Fundacja Pomocy Zwierzętom. Czerkies cierpi na zespół Cushinga i w związku z tym musi brać 3 tabletki dziennie leku Praescend, których koszt to 20,00 zł na dzień. Czasami też nie ma siły wstać i planujemy zakupić specjalistyczne podwiesia do podnoszenia koni. Poza tym jest pogodnym staruszkiem, który uwielbia spacery i podjadanie trawki – co pozostało mu już od dzieciństwa.

Każdy może pomóc i Ty też – liczy się każda złotówka i każde udostępnienie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy o Czerkiesie: tel. : 502 388 663.

http://amifundacja.org                                                                               1% na KRS 0000351015


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom - awatar

  AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom

  20.05.19
  20.05.19

  Wczoraj, w niedzielę 19 maja, nasz koń-senior Czerkies skończył 33 lata i 8 miesięcy!!! 🎉 Wprawdzie nie było tortu, bo on nie przepada 😉, ale dostał dodatkową porcję owsa, który bardzo lubi oraz coś dużo, dużo bardziej cennego: czas i uwagę człowieka. Czerkiesowi zafundowano kąpiel, a kilka dni wczesniej rozczyszczanie kopyt. Był zachwycony, bo to czas, gdy i on zmienia sierść, a to bardzo swędzi 😅. Nasz staruszek bardzo lubi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne wokół siebie, nadstawia się i nawet pomaga. To wyjątkowo przyjemny "pacjent". Dziękujemy wszystkim dotychczasowym darczyńcom, którzy wsparli utrzymanie i leczenie naszego ukochanego seniora. My, jak, co miesiąc, jak co tydzień, bardzo cieszymy się z danego nam czasu z tym niezwykłym koniem 💞💞💞. Z okazji dnia jego urodzin prosimy do dalsze wsparcie, bo forma Czerkiesa w znacznym stopniu zależy od leku, który zażywa (aż 4 tbl. dziennie Praescend) i troskliwej opieki, co jest bardzo kosztowne.

  Zdjęcie aktualizacji 31 576

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.02.19
  22.02.19

  100 lat koniku!

570 zł z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 15

Mary Jolka - awatar
Mary Jolka
30
Beata Aniszewska - awatar
Beata Aniszewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Barbara Jedrzejewska - awatar
Barbara Jedrzejewska
20
Just - awatar
Just
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia Różycka - awatar
Kasia Różycka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij