Zbiórka Zbiórka na ratowanie kotka Cziko - zdjęcie główne

Zbiórka na ratowanie kotka Cziko

1 051 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Kamil Koronka - awatar

Kamil Koronka

Organizator zbiórki

Witam! Na imię mam Kasia i razem z moim synem Kamilem zbieramy pieniądze na konieczną operację dla naszego kotka Cziko. Cziko ma 4 miesiące i razem ze swoją siostrą został przez nas adoptowany  w czerwcu. Niestety w piatkową noc złamał sobie gdzieś kość ramienną. Jedynym wyjściem jest operacja która ma kosztować nawet 1000 zł. Nie stać nas na nią. Bez tej operacji Cziko może umrzeć, bo kość jest złamana w taki sposób, że pokaleczy naczynia krwionośne w łapce. Nie chcemy skazywać go na śmierć, ale sami sobie nie poradzimy. Proszę! POMÓŻCIE! Operacja powinna być wykonana jak najszybciej. Jeżeli nie możecie dokonać wplaty, proszę udostepnijcie link do naszej zbiórki znajomym. Będziemy Wam wdzięczni do końca życia. Kasia i Kamil.

Aktualizacje


 • Kamil Koronka - awatar

  Kamil Koronka

  30.09.2018
  30.09.2018

  Cziko powoli wraca do zdrowia. Byliśmy na wizycie kontrolnej. Wszystko jest O.K. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. I oczywiście dr Jackowi Bany, który zoperował łapkę Cziko. Jesteście wspaniali. To tylko dzięki Wam się udało. :-)

  Zdjęcie aktualizacji 20 203

1 051 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Kamil Koronka - awatar

Kamil Koronka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
oblivion2204 - awatar
oblivion2204
650
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij