Zbiórka Parwowiroza -ratujmy szczeniaki. - zdjęcie główne

Parwowiroza -ratujmy szczeniaki.

430 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Działamy jako Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach. 

Czwórka szczeniąt zachorowała na parwowirozę. Ta straszna choroba szczeniąt powoduje duże cierpienie i jest wysoce śmiertelna. Szczenięta przebywają w klinice Hiron w Augustowie.Najlepszym rozwiązaniem byłoby przewiezienie ich do DT Małgosi Brzezińskiej, gdzie miałyby opiekę lekarską i dodatkowo 24h/dobę czułą opiekę Małgosi czyli tego czego bardzo potrzebują a czego nie jest w stanie zapewnić klinika Hiron czynna do godz. 19:00 


Potrzebujemy 300zl na transport oraz na opłatę faktury za leczenie 4x250zl ( orientacyjnie) na początek .

Bardzo prosimy o pomoc. Bardzo potrzebują czułej opieki , nie mają nikogo tylko Nas.

Serdecznie dziękujemy za najmniejsze wsparcie.

Aktualizacje


 • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach

  16.03.2017
  16.03.2017

  Otrzymaliśmy fakturę za leczenie tej czwórki szczeniąt. Jednego nie udało się uratować ale pozostała trójka jest już w doskonałej formie :) Faktura opiewa na 708,10zł. Brakuje jeszcze ponad 300zł, abyśmy mogły ją opłacić . Bardzo proszę o pomoc w spłacie. serdecznie dziękuję za każdą złotówkę.

  Zdjęcie aktualizacji 3 644

Komentarze


 • Basia Sobocinska - awatar

  Basia Sobocinska

  28.02.2017
  28.02.2017

  Powodzenia!!!

  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

   Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - Organizator zbiórki

   28.02.2017
   28.02.2017

   Dziękujemy gorąco <3

430 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Iwona Kedziora - awatar
Iwona Kedziora
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
80
Grzegorz Śliwiński - awatar
Grzegorz Śliwiński
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Basia Sobocinska - awatar
Basia Sobocinska
120
Diana Sierzputowska - Jankowska - awatar
Diana Sierzputowska - Jankowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij