Zbiórka Ratować czy nie robić nic? - zdjęcie główne

Ratować czy nie robić nic?

2 500 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób

Dla nas każde życie ma sens, a dla Ciebie?Ile dla Ciebie jest warte życie psa ze schroniska?

Życie i zdrowie nigdy nie było za darmo. A bardzo boleśnie czują to zwierzaki w schronisku. Nasze schronisko utrzymuje się z DATKÓW -jesteśmy placówką fundacyjną, a zatem poziom opieki zależy od Waszego zaangażowania finansowego.  Śledź nasze losy na https://www.facebook.com/Schronisko.w.Korabiewicach/ oraz na www.schronisko.info.pl Chodzi  o szybką reakcję weterynaryjną, a następnie o zapłacenie wetowi. Czyli cóż..znów żebrzemy o pieniądze:(. (na www.pomagam.pl/seniorzy2018 możecie zapoznać się z zestawieniem kosztów wet od początku roku).

Tym razem toczy się niepewny los Snickersa i Hansa. Snickers to dumny owczarek niemiecki, a Hans to delikatny dziadzio - przygłuchy i niedowidzący.  

 Hans - ma serduszko w stanie średnim- starość , ale nie wymaga żadnych dodatkowych leków. W lato 2018 zachrował na dirofilarię.  Na jesień wymacaliśmy przepuklinę w pachwinie - do operacji . Doktor Plasota w Mszczonowie może mu zabieg zrobić.  Do tego siadają mu nerki.

Snickers. Jesień. Pracownik zauważa, że psiak jest inni niż codziennie przy karmieniu. Apatia. Jadą do weta. Okazuje się, że to typowy problem owaczarków z nogami. Potrzebna kosztowna operacja, aby ulżyć psiakowi i dać szansę na życie bez bólu.
Ale to nie wszystko. Robimy badania krwi. Nerki niestety też do wyleczenia - kroplówki i karma Renal rownież.  Ma dostawać suplementy. Dostaje - litr Ringera do żyły, 500 pod skórę, Alugastrin osłonowe, wątrobowe i nerkowe suplementy, Bioprotext . Namiętnie wyciąga wenflony testując spokój pracowników lecznicy;).


A teraz zaczyna się wasza część historii? Czy pomożecie w opłaceniu faktur za leczenie i kolejnych badań kontrolnych?

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  05.02.2019
  05.02.2019

  Drodzy Darczyńcy, serdecznie dziękujemy za wsparcie! Miło nam zawiadomić w podsumowaniu zbiórki, że Hans znalazł dom w UK, dołączył do dwu innych naszych adopciaków. Snickers niestety nadal w schronisku - czeka na DOM.
  Każda wpłata i każde udostępnienie na tej zbiórce przybliżyło nas do celu. Obecnie zbieramy na opiekę wet w 2019 roku. W 2018 wydaliśmy na nią ponad 160 tys zł. Każda wpłata jest więcej niż potrzebna! https://pomagam.pl/pozwolzyc2019 - na tej zbiórce będziecie mogli prześledzić spis faktur wet. Bardzo liczymy na wasze wsparcie - jesteśmy w stanie zawieść do weta na psa na sygnale, jeśli mamy pewność, że Wy stoicie za korabkowymi zwierzakami murem! Oby jednak nie chorowały...

  Zdjęcie aktualizacji 25 610

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.12.2018
  15.12.2018

  Razem możemy naprawdę wiele … pomagajmy ...

 • Daria Anna - awatar

  Daria Anna

  15.12.2018
  15.12.2018

  Pomagajmy 😊

  • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

   Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - Organizator zbiórki

   05.02.2019
   05.02.2019

   dziekujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.2018
  14.12.2018

  powodzenia

 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  04.12.2018
  04.12.2018

  Trzeba leczyć, to jest moje zdanie. Dobra nie zaznały, niech mają chociaż opiekę.

2 500 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób

Wpłaty: 98

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Pyrzyńska - awatar
Ewa Pyrzyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jo Lanta - awatar
Jo Lanta
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij