Zbiórka Ratować czy nie robić nic? - zdjęcie główne

Ratować czy nie robić nic?

2 500 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób

Dla nas każde życie ma sens, a dla Ciebie?Ile dla Ciebie jest warte życie psa ze schroniska?

Życie i zdrowie nigdy nie było za darmo. A bardzo boleśnie czują to zwierzaki w schronisku. Nasze schronisko utrzymuje się z DATKÓW -jesteśmy placówką fundacyjną, a zatem poziom opieki zależy od Waszego zaangażowania finansowego.  Śledź nasze losy na https://www.facebook.com/Schronisko.w.Korabiewicach/ oraz na www.schronisko.info.pl Chodzi  o szybką reakcję weterynaryjną, a następnie o zapłacenie wetowi. Czyli cóż..znów żebrzemy o pieniądze:(. (na www.pomagam.pl/seniorzy2018 możecie zapoznać się z zestawieniem kosztów wet od początku roku).

Tym razem toczy się niepewny los Snickersa i Hansa. Snickers to dumny owczarek niemiecki, a Hans to delikatny dziadzio - przygłuchy i niedowidzący.  

 Hans - ma serduszko w stanie średnim- starość , ale nie wymaga żadnych dodatkowych leków. W lato 2018 zachrował na dirofilarię.  Na jesień wymacaliśmy przepuklinę w pachwinie - do operacji . Doktor Plasota w Mszczonowie może mu zabieg zrobić.  Do tego siadają mu nerki.

Snickers. Jesień. Pracownik zauważa, że psiak jest inni niż codziennie przy karmieniu. Apatia. Jadą do weta. Okazuje się, że to typowy problem owaczarków z nogami. Potrzebna kosztowna operacja, aby ulżyć psiakowi i dać szansę na życie bez bólu.
Ale to nie wszystko. Robimy badania krwi. Nerki niestety też do wyleczenia - kroplówki i karma Renal rownież.  Ma dostawać suplementy. Dostaje - litr Ringera do żyły, 500 pod skórę, Alugastrin osłonowe, wątrobowe i nerkowe suplementy, Bioprotext . Namiętnie wyciąga wenflony testując spokój pracowników lecznicy;).


A teraz zaczyna się wasza część historii? Czy pomożecie w opłaceniu faktur za leczenie i kolejnych badań kontrolnych?

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  05.02.2019
  05.02.2019

  Drodzy Darczyńcy, serdecznie dziękujemy za wsparcie! Miło nam zawiadomić w podsumowaniu zbiórki, że Hans znalazł dom w UK, dołączył do dwu innych naszych adopciaków. Snickers niestety nadal w schronisku - czeka na DOM.
  Każda wpłata i każde udostępnienie na tej zbiórce przybliżyło nas do celu. Obecnie zbieramy na opiekę wet w 2019 roku. W 2018 wydaliśmy na nią ponad 160 tys zł. Każda wpłata jest więcej niż potrzebna! https://pomagam.pl/pozwolzyc2019 - na tej zbiórce będziecie mogli prześledzić spis faktur wet. Bardzo liczymy na wasze wsparcie - jesteśmy w stanie zawieść do weta na psa na sygnale, jeśli mamy pewność, że Wy stoicie za korabkowymi zwierzakami murem! Oby jednak nie chorowały...

  Zdjęcie aktualizacji 25 610

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.12.2018
  15.12.2018

  Razem możemy naprawdę wiele … pomagajmy ...

 • Daria Anna - awatar

  Daria Anna

  15.12.2018
  15.12.2018

  Pomagajmy 😊

  • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

   Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - Organizator zbiórki

   05.02.2019
   05.02.2019

   dziekujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.2018
  14.12.2018

  powodzenia

 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  04.12.2018
  04.12.2018

  Trzeba leczyć, to jest moje zdanie. Dobra nie zaznały, niech mają chociaż opiekę.

2 500 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób

Wpłaty: 98

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Pyrzyńska - awatar
Ewa Pyrzyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jo Lanta - awatar
Jo Lanta
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij