Zbiórka Zbiórka na ocalenie ręki - zdjęcie główne

Zbiórka na ocalenie ręki

32 142 zł  z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciło 470 osób
Agnieszka Bryła - awatar

Agnieszka Bryła

Organizator zbiórki

Nasza historia zaczyna się banalnie- męża zaczęła boleć prawa dłoń. Leki i fizjoterapia nie pomogły. Po wykonaniu rentgena i konsultacji z ortopedą okazało się, że mąż zachorował martwicę kości księżycowatej prawej dłoni.  Niezbędna jest operacja. Niestety na NFZ odbyłaby się ona w 2021 roku. Do tego czasu nadgarstek ulegnie całkowitemu zwyrodnieniu. Operacja prywatnie to koszt 12000 zl. Prawdopodobnie będą potrzebne dwie, by doprowadzić dłoń do sprawności lub przynajmniej zlikwidować ból. Potem kosztowna rehabilitacja... Potrzebujemy 32000 zł. Ktoś moze powiedzieć, że to nie jest dużo, ale my po prostu nie mamy takiej kwoty... Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc i wpłatę chociażby najmniejszej kwoty. Zapewniam Was, że DOBRO do Was wróci...

Komentarze


 • DAREK - awatar

  DAREK

  17.01.2018
  17.01.2018

  Dużo zdrówka 🙂💪

 • Paweł Gałach - banknot - awatar

  Paweł Gałach - banknot

  13.01.2018
  13.01.2018

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • Dariusz Śledź - awatar

  Dariusz Śledź

  13.01.2018
  13.01.2018

  Życzę aby wszystko dobrze się ułożyło

 • Kinga( za robala :) ) - awatar

  Kinga( za robala :) )

  10.01.2018
  10.01.2018

  Dużo zdrowia ❤

 • Basia Zakrzewska - awatar

  Basia Zakrzewska

  08.01.2018
  08.01.2018

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

32 142 zł  z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciło 470 osób
Agnieszka Bryła - awatar

Agnieszka Bryła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 470

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
książka "Przedostatnie marzenie" - awatar
książka "Przedostatnie marzenie"
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Biżuteria - Maja Ratyńska - awatar
Biżuteria - Maja Ratyńska
10
ANNA KOWALIK - awatar
ANNA KOWALIK
100
DARIUSZ ŚLEDŹ - awatar
DARIUSZ ŚLEDŹ
50
DAREK - awatar
DAREK
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Elżbieta Kobińska - awatar
Elżbieta Kobińska
20
Siwa - awatar
Siwa
180

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij