Zbiórka Na pomoc w walce z anoreksją - zdjęcie główne

Na pomoc w walce z anoreksją

16 330 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 385 osób
Dominika Rożniata - awatar

Dominika Rożniata

Organizator zbiórki

Cześć, jestem Dominika i mam 14 lat. Moją największą pasją jest taniec. Niestety dopadła mnie okrutna choroba i potrzebuję pomocy. Choruję na anoreksję, która odebrała mi wszystko, co mnie uszczęśliwiało, zmieniła ona moje życie w codzienny koszmar. 

Aktualnie leczę się w prywatnym ośrodku. Wstępnie mój pobyt tu miał trwać 4 tygodnie, niestety już wiem, że to za krótko i nie będę gotowa po ich upływie stąd wyjść. Otrzymuję tu fachową opiekę oraz ogromne wsparcie psychologiczne, którego potrzebuję do wyzdrowienia. Niestety proces leczenia w ośrodku jest bardzo kosztowny, a konieczność przedłużenia pobytu tu przekracza możliwości finansowe moich rodziców.

Jestem niesamowicie zmotywowana do pracy nad sobą, ale bez pomocy specjalistów choroba zabierze mi moje życie. Chcę znowu czerpać radość z tańca, spotkań z przyjaciółmi i czynności codziennego życia. Choroba jest wyczerpująca i przebiegła, ale ja wiem, że jestem w stanie ją pokonać. 

Trudno prosić o pomoc, ale jest to moja wielka szansa na powrót do życia-tego prawdziwego, sprzed choroby.

Komentarze


 • Hania - awatar

  Hania

  24.01.2023
  24.01.2023

  Trzymaj się Dominika, będzie dobrze 🥰

 • Koleżanka z szkoły tańca :) - awatar

  Koleżanka z szkoły tańca :)

  24.01.2023
  24.01.2023

  Trzymaj się kochanie, walcz bo masz o co! Mam nadzieję, że nie będę długo czekać za twoim powrotem na scenę ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.01.2023
  24.01.2023

  Dużo zdrowia i Pozdrowienia !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.01.2023
  24.01.2023

  trzymaj się kochana, jesteś piękna<3

 • Antek Soliwoda - awatar

  Antek Soliwoda

  24.01.2023
  24.01.2023

  życze zdrowia i pozdrawiam

16 330 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 385 osób
Dominika Rożniata - awatar

Dominika Rożniata

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 385

Krzysztof Kaczmarek - awatar
Krzysztof Kaczmarek
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
M.O. - awatar
M.O.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
24

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij