Zbiórka Zabezpieczmy zwierzaki!!! - zdjęcie główne

Zabezpieczmy zwierzaki!!!

0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Marzena Trębicka - awatar

Marzena Trębicka

Organizator zbiórki

Pomóż zabezpieczyć zwierzaki przed kleszczami!!!

Fundacja ma pod swoją opieką blisko 100 zwierząt - psów i kotów. Zdecydowana większość z nich pochodzi z interwencji, są odbierane dotychczasowym właścicielom za złe traktowanie. Część z nich nigdy nie była u lekarza weterynarii. Trafiają do nas zapchlone i zarobaczone do granic możliwości. Pierwszym krokiem, który należy poczynić na drodze do lepszego życia jest zabezpieczenie ich przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Dopiero wtedy możemy podejmować dalsze leczenie, szczepienia, kastrację i szukanie domu.

Zdjęcie opisu zbiórki Zabezpieczmy zwierzaki!!!

Na co zbieramy?

Potrzebujemy zakupić obroże przeciw pchłom i kleszczom oraz preparaty w sprayu, które są o wiele praktyczniejsze w przypadku szczeniąt i kociąt. Skuteczne w tym roku są zarówno preparaty zawierające w swoim składzie permetrynę (tylko dla psów) oraz fipronil (zarówno dla psów jak i kotów). Zależnie od zebranej kwoty podejmiemy decyzję, które z tych środków zakupimy, gdyż oprócz ceny różnią się także długością działania.

Potrzebujemy także zakupić środki na odrobaczanie psiaków i kociaków, zarówno tych, które do nas trafiają jak i tych, które są już od dłuższego czasu w domach tymczasowych. Ze względu na to, że odrobaczanie należy przeprowadzać mniej więcej raz na 3-4 miesiące, koszty są niestety dość wysokie.

Zdjęcie opisu zbiórki Zabezpieczmy zwierzaki!!!

Nie bądź obojętny, pomóż naszym podopiecznym

Tylko dzięki Wam i Waszemu wsparciu możemy nadal działać i ratować kolejne zwierzaki. Nie pozwólcie aby to się zmieniło... Już nieraz pokazaliście, że można na Was liczyć. Pomóżcie i tym razem, gdyż nie ma nic cenniejszego niż śmiejące się zdrowe mordki.

0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Marzena Trębicka - awatar

Marzena Trębicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij