Zbiórka Pokonać samego siebie - zdjęcie główne

Pokonać samego siebie

138 010 zł  z 168 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 329 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Monika Trymbulak - awatar

Monika Trymbulak

Organizator zbiórki

„Prosząc o pomoc, wcale się nie poddajesz.

Przeciwnie, pokazujesz, że nie chcesz się poddać.”

Charlie Mackesy, Chłopiec, kret, lis i koń


Marek Trymbulak przez 30 lat pomógł tysiącom pacjentów, teraz sam potrzebuje pomocy...

Marek jako świetny fizjoterapeuta przez 30 lat pomógł tysiącom pacjentów. Jako mistrz i instruktor aikido uczył, jak się bronić, ale też jak dbać o zdrowie, o kondycję, jak kontrolować i wykorzystać swoją siłę, energię i emocje w bezpieczny i odpowiedzialny sposób. Bocheńska sekcja aikido, którą stworzył i prowadził blisko 30 lat wychowała wielu adeptów. Działalność ta ciągle wspiera lokalną społeczność.

Temu poświęcił swoje życie i to kocha, ale teraz potrzebuje pomocy.


Rak jest sprytny i pomimo intensywnej chemioterapii i operacji znajduje nowe miejsca uderzenia. Aby kontynuować skuteczne leczenie potrzebujemy wzmóc działania. Jest taka możliwość, wymaga ona jednak bardzo kosztownych badań i leków przekraczających zasoby najbliższej rodziny. Tworząc zbiórkę, pragniemy udostępnić możliwość wsparcia Marka i jego rodziny w drodze do zdrowia, każdemu kto chciałby za jego niesamowitą pracę się odwdzięczyć i pomóc mu działać dalej.

Pomóżmy mu wrócić na mate i do pacjentów :)

Aktualizacje


 • Monika Trymbulak - awatar

  Monika Trymbulak

  05.06.2023
  05.06.2023

  To co się zadziało już w pierwszych godzinach od utworzenia zbiórki było ciężkie do opisania. Już po pierwszym dniu wpłyneły darowizny umożliwiające podjęcie się zlecenia bardzo drogich ale wyjątkowo potrzebych badań Exacta. Nie czekaliśmy, zleciliśmy je od razu a z wynikami właśnie podejmujemy decyzje o dalszych krokach.

  Oprócz datków, otrzymalismy ogromne ciepło, zrozumienie i życzliwość, które również dały nam energię do działania i wiarę, że z takim wsparciem udać się może naprawdę wszystko.

  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i tym trzymającym kciuki. Będziemy na bieżąco dzielić się z Wami naszą drogą powrotu do zdrowia!

  https://www.facebook.com/Pokonacsamegosiebie

  Zdjęcie aktualizacji 122 084

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Karolina,Dominik - awatar

  Karolina,Dominik

  15.08.2023
  15.08.2023

  Marku walcz , świat potrzebuję takich ludzi jak Ty !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.08.2023
  13.08.2023

  Marku życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Walcz 💪💪💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.06.2023
  24.06.2023

  Mam nadzieje, ze jeszcze razem potrenujemy

 • Basia - awatar

  Basia

  10.06.2023
  10.06.2023

  Powodzenia! Będzie, musi być dobrze!

 • Dorota Stachoń - awatar

  Dorota Stachoń

  09.06.2023
  09.06.2023

  Wierzę, że jesteś zdrowy w imię Jezusa.

138 010 zł  z 168 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 329 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Monika Trymbulak - awatar

Monika Trymbulak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 329

Aga F - awatar
Aga F
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Karolina,Dominik - awatar
Karolina,Dominik
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
grześ. - awatar
grześ.
50
Marta Sobków - awatar
Marta Sobków
1
Patrycja bugwin - awatar
Patrycja bugwin
1
Krzysztof - awatar
Krzysztof
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij