Zbiórka Pokonać samego siebie - zdjęcie główne

Pokonać samego siebie

121 618 zł  z 168 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 183 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Trymbulak - awatar

Monika Trymbulak

Organizator zbiórki

„Prosząc o pomoc, wcale się nie poddajesz.

Przeciwnie, pokazujesz, że nie chcesz się poddać.”

Charlie Mackesy, Chłopiec, kret, lis i koń


Marek Trymbulak przez 30 lat pomógł tysiącom pacjentów, teraz sam potrzebuje pomocy...

Marek jako świetny fizjoterapeuta przez 30 lat pomógł tysiącom pacjentów. Jako mistrz i instruktor aikido uczył, jak się bronić, ale też jak dbać o zdrowie, o kondycję, jak kontrolować i wykorzystać swoją siłę, energię i emocje w bezpieczny i odpowiedzialny sposób. Bocheńska sekcja aikido, którą stworzył i prowadził blisko 30 lat wychowała wielu adeptów. Działalność ta ciągle wspiera lokalną społeczność.

Temu poświęcił swoje życie i to kocha, ale teraz potrzebuje pomocy.


Rak jest sprytny i pomimo intensywnej chemioterapii i operacji znajduje nowe miejsca uderzenia. Aby kontynuować skuteczne leczenie potrzebujemy wzmóc działania. Jest taka możliwość, wymaga ona jednak bardzo kosztownych badań i leków przekraczających zasoby najbliższej rodziny. Tworząc zbiórkę, pragniemy udostępnić możliwość wsparcia Marka w jego drodze do zdrowia każdemu,kto chciałby za jego niesamowitą pracę się odwdzięczyć i pomóc mu działać dalej.

Pomóżmy mu wrócić na mate i do pacjentów :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Trymbulak - awatar

  Monika Trymbulak

  05.06.2023
  05.06.2023

  To co się zadziało już w pierwszych godzinach od utworzenia zbiórki było ciężkie do opisania. Już po pierwszym dniu wpłyneły darowizny umożliwiające podjęcie się zlecenia bardzo drogich ale wyjątkowo potrzebych badań Exacta. Nie czekaliśmy, zleciliśmy je od razu a z wynikami właśnie podejmujemy decyzje o dalszych krokach.

  Oprócz datków, otrzymalismy ogromne ciepło, zrozumienie i życzliwość, które również dały nam energię do działania i wiarę, że z takim wsparciem udać się może naprawdę wszystko.

  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i tym trzymającym kciuki. Będziemy na bieżąco dzielić się z Wami naszą drogą powrotu do zdrowia!

  https://www.facebook.com/Pokonacsamegosiebie

  Zdjęcie aktualizacji 122 084

Komentarze


 • k.ś. zdrowia mistrzu - awatar

  k.ś. zdrowia mistrzu

  02.06.2023
  02.06.2023

  Wspaniały trener, super kolega, wzór do nasladowania

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.06.2023
  02.06.2023

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.2023
  01.06.2023

  Panie Marku, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !

 • Jezus - awatar

  Jezus

  01.06.2023
  01.06.2023

  Bóg ma Cię w opiece, otwórz się na łaski i nieustannie módl się. Nigdy nie trać nadziei na uzdrowienie, Wiara czyni cuda!

 • Magdalena Badura - awatar

  Magdalena Badura

  30.05.2023
  30.05.2023

  Nie daj się, Wujku! Trzymam za Ciebie kciuki!

121 618 zł  z 168 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 183 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Trymbulak - awatar

Monika Trymbulak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 183

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zofia Gaura - awatar
Zofia Gaura
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marysia, życzymy zdrowia - awatar
Marysia, życzymy zdrowia
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnija - awatar
Agnija
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij