Zbiórka Ratujmy Kleofasa - zdjęcie główne

Ratujmy Kleofasa

1 750 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób

Niedzielne upalne popołudnie ...

Tłumy ludzi spacerujących ulicami miasta.

I on...

Bezdomny, niechciany kot potrącony przez samochód, leżący na środku ulicy, krwawiący z pyszczka.

Dramat❓ Tragedia❓Cierpienie❓EEE TAM❗

Tyle ludzi go mijało i nikt nie zareagował.

Tylko dzieci pochyliły się nad nim...  Przeniosły na trawę, zawiadomiły kogo trzeba.
Pani Ania wezwała weterynarza, Pani Ewa zawiozła do lecznicy. Tylko tyle działania i AŻ TYLE empatii potrzeba, żeby uratować zwierzęciu życie...


Po serii specjalistycznych badań - rtg, usg jamy brzusznej, morfologia, biochemia lekarze stwierdzili :

➡️WSTRZĄS MÓZGU - prowadzono leczenie przeciwwstrząsowe i stabilizowano pacjenta, kot nie mógł samodzielnie pobierać pokarmu ani płynów.

➡️ZŁAMANA ŻUCHWA - po ustabilizowaniu stanu dokonano znieczulenia i zabiegu osteosyntezy żuchwy.

➡️PRZEPUKLINA PRZEPONOWA skutkiem czego nastąpiło przemieszczenie narządów wewnętrznych i ich nieprawidłowe rozmieszczenie. Wykonano laparotomię diagnostyczną: z terenu klatki piersiowej przemieszczono do prawidłowego położenia pętle jelit cienkich, wątrobę oraz żołądek.

➡️STAN ZAPALNY WĄTROBY – wdrożono leczenie farmakologiczne. 

Mały chudy kociak wymagał przeprowadzenia AŻ DWÓCH OPERACJI ratujących życie w kilkudniowym odstępie czasu! Udało się. Kot żyje. Ale wykorzystał chyba dwa życia z wszystkich dziewięciu, a ma dopiero rok😿

Od wspaniałych lekarzy otrzymał imię KLEOFAS. Dostojne imię dla zwykłego dachowca. Głównie takie ratujemy z Waszą pomocą i wsparciem.

Więc znowu błagamy o pomoc, znowu prosimy o wsparcie złotówką na leczenie dzielnego Kleofasa 🙏💔

1 750 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób

Wpłaty: 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Natalia Zimnoch - awatar
Natalia Zimnoch
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta Wlodek - awatar
Aneta Wlodek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij