Zbiórka Ratujmy Kleofasa - miniaturka zdjęcia

Ratujmy Kleofasa

Zbiórka Ratujmy Kleofasa - zdjęcie główne

Ratujmy Kleofasa

1 750 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać teraz
 

Niedzielne upalne popołudnie ...

Tłumy ludzi spacerujących ulicami miasta.

I on...

Bezdomny, niechciany kot potrącony przez samochód, leżący na środku ulicy, krwawiący z pyszczka.

Dramat❓ Tragedia❓Cierpienie❓EEE TAM❗

Tyle ludzi go mijało i nikt nie zareagował.

Tylko dzieci pochyliły się nad nim...  Przeniosły na trawę, zawiadomiły kogo trzeba.
Pani Ania wezwała weterynarza, Pani Ewa zawiozła do lecznicy. Tylko tyle działania i AŻ TYLE empatii potrzeba, żeby uratować zwierzęciu życie...


Po serii specjalistycznych badań - rtg, usg jamy brzusznej, morfologia, biochemia lekarze stwierdzili :

➡️WSTRZĄS MÓZGU - prowadzono leczenie przeciwwstrząsowe i stabilizowano pacjenta, kot nie mógł samodzielnie pobierać pokarmu ani płynów.

➡️ZŁAMANA ŻUCHWA - po ustabilizowaniu stanu dokonano znieczulenia i zabiegu osteosyntezy żuchwy.

➡️PRZEPUKLINA PRZEPONOWA skutkiem czego nastąpiło przemieszczenie narządów wewnętrznych i ich nieprawidłowe rozmieszczenie. Wykonano laparotomię diagnostyczną: z terenu klatki piersiowej przemieszczono do prawidłowego położenia pętle jelit cienkich, wątrobę oraz żołądek.

➡️STAN ZAPALNY WĄTROBY – wdrożono leczenie farmakologiczne. 

Mały chudy kociak wymagał przeprowadzenia AŻ DWÓCH OPERACJI ratujących życie w kilkudniowym odstępie czasu! Udało się. Kot żyje. Ale wykorzystał chyba dwa życia z wszystkich dziewięciu, a ma dopiero rok😿

Od wspaniałych lekarzy otrzymał imię KLEOFAS. Dostojne imię dla zwykłego dachowca. Głównie takie ratujemy z Waszą pomocą i wsparciem.

Więc znowu błagamy o pomoc, znowu prosimy o wsparcie złotówką na leczenie dzielnego Kleofasa 🙏💔

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 750 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Natalia Zimnoch - awatar
Natalia Zimnoch
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta Wlodek - awatar
Aneta Wlodek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij