Zbiórka Schorowana Daga błaga o pomoc.. - zdjęcie główne

Schorowana Daga błaga o pomoc..

11 280 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Daga ma ponad 9 tysięcy długu w lecznicy. Bardzo prosimy o pomoc.


Daga to starsza klacz, która jest z nami od kilku lat. Na początku 2014 roku stała w skupie koni rzeźnych.  Była przerażona i w bardzo złym stanie fizycznym. Nie potrafiliśmy przejść obojętnie obok takiego nieszczęścia. Zorganizowaliśmy zbiórkę. Dzięki wsparciu dobrych serc  udało się ją uratować. Kiedy Dominik po nią pojechał, okazało się, że obok stoi bardzo podobna kobyłka. Przytulała się do Dagi. Nie mogliśmy ich rozdzielić. Daga i Remini zostały wykupione. Razem uczyły się  życia na nowych zasadach. Życia, które nie  było wypełnione obowiązkami i batem przypominającym o posłuszeństwie. Daga była  w złej kondycji, ale nie poddawaliśmy się.  Długie miesiące trwało jej leczenie, ale się udało i Daga mogła w pełni korzystać z końskiej emerytury. Jej przyjaciółka po pewnym czasie odeszła na Wiecznie Zielone Pastwiska i Daga została sama. Po jakimś czasie  zaprzyjaźniła się z  innym ocalonym koniem – Czekanem.  Spędzają ze sobą mnóstwo czasu, chodzą wszędzie razem. Gdzie Czekan, tam zaraz przybiega Daga. Długo cieszyła się dość dobrą kondycją. Około miesiąca temu zaczęła chorować. Pojechała do kliniki, gdzie była leczona, miała też usunięty ząb.  W sumie przeszła trzy zabiegi, mające na celu usunięcie stanu zapalnego zatoki. Daga nadal wymaga troskliwej opieki, ma codziennie zmieniane opatrunki i jest pod stałą opieką weterynarza. Mamy jednak nadzieję, że najgorsze jest już za nią. Teraz to co spędza nam sen z powiek to ogromna faktura do zapłacenia za jej leczenie. Bardzo prosimy o grosik na opłatę jej leczenia. 

Z góry dziękujemy za każdą pomoc <3

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.01.2018
  04.01.2018

  Obyś wyzdrowiała

 • Chuligani Cracovii - awatar

  Chuligani Cracovii

  04.01.2018
  04.01.2018

  trzymaj się, koniku <3

11 280 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
31
Joanna - awatar
Joanna
29

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij