Zbiórka Wspomóż walkę Darka z glejakiem! - zdjęcie główne

Wspomóż walkę Darka z glejakiem!

1 771 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Michał Symonowicz - awatar

Michał Symonowicz

Organizator zbiórki

Cześć,

 nazywam się Michał Symonowicz i jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Aktualnie uczę klasę 1 w wrocławskiej podstawówce. 

Jeden z moich uczniów przyniósł mi ulotkę, w której jego tata prosi o pomoc w walce z rakiem. Pan Darek ma 38 lat i niedawno dowiedział się, że ma guza mózgu - glejaka. 

Pomóżmy zebrać pieniądze potrzebne na kosztowne leczenie za granicą. A potrzeba jest ogromna! Organizuję w mojej szkole również koncert charytatywny z występami dzieci i zespołów, magikiem, licytacją. Mam nadzieję, że choć trochę pozwoli zbliżyć się do tej ogromnej kwoty.

Nie zostawiajmy Pana Darka, jego żony i 7-letniego syna Kubusia samych z tą okropną chorobą! Kuba jest moim uczniem i nie wyobrażam sobie, żeby mu nie pomóc. Wierzę, że jest jeszcze w ludziach dobre serce i razem damy radę! 

Za wszelką pomoc dziękuję w imieniu swoim, jak i Pana Darka z rodziną.

Komentarze


 • Mini - awatar

  Mini

  13.05.2017
  13.05.2017

  RAZEM!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.2017
  21.03.2017

  Proszę się nie poddawać!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.2017
  15.03.2017

  Dużo zdrowia! :)

 • Marcin - awatar

  Marcin

  13.03.2017
  13.03.2017

  da Pan radę!

 • Olka - awatar

  Olka

  13.03.2017
  13.03.2017

  Trzymam kciuki za tę nierówną walkę.

1 771 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Michał Symonowicz - awatar

Michał Symonowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julia BezBalkonu - awatar
Julia BezBalkonu
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mini - awatar
Mini
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij