Zbiórka By móc pobiec z Tatą - zdjęcie główne

By móc pobiec z Tatą

1 557 zł  z 8 299 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Marek Biel - awatar

Marek Biel

Organizator zbiórki

Oto ja Daria i mój Tata Marek.

Od urodzenia walczę z moją niepełnosprawnością. Niezmiennie pomagają mi w tym Moi ukochani Rodzice. Mama zrezygnowała z pracy, aby swój czas poświęcić się mojej edukacji, terapii i rehabilitacji. W tym roku skończę 15 lat. Mój Tata zabiera mnie w ciekawe miejsca, ale jest mu coraz trudniej, ponieważ wyrosłam już ze swojego wózka inwalidzkiego. Mieszkamy na wsi i trudno także o spacer po szutrowych drogach… Nowy wózek z fundacji mogę otrzymać dopiero w drugiej połowie 2018 roku…


Mój Tata (na zdjęciu z numerem 474) biega i mamy wspólne marzenie: wózek sportowy. Dzięki takiemu wózkowi moglibyśmy razem poczuć adrenalinę startów i ogrom szczęścia na metach zawodów. Teraz jest to niemożliwe. Z nowym „zwykłym” wózkiem też będzie to niemożliwe. 

Naszym marzeniem jest: wózek sportowy KOZLIK MAX Country. Jego cena to 8299 zł. Nawet przy wsparciu 1% na moją rehabilitację i terapię, cena wózka przekracza nasze możliwości finansowe.

Możecie spełnić nasze marzenia i spotkać nas na biegowych trasach dzięki wpłatom, o które bardzo proszę.

Wasza Daria

www.dariabiel.pl

Aktualizacje


 • Marek Biel - awatar

  Marek Biel

  04.06.2017
  04.06.2017

  Dziękujemy za wpłaty oraz udostępnianie akcji :-)
  Jesteśmy coraz bliżej celu ♥ się raduje

Komentarze


 • przyjaciel - awatar

  przyjaciel

  12.03.2017
  12.03.2017

  Powodzenia :)

  • Marek Biel - awatar

   Marek Biel - Organizator zbiórki

   04.06.2017
   04.06.2017

   Dzięki za Wsparcie

1 557 zł  z 8 299 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Marek Biel - awatar

Marek Biel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Maciek - awatar
Maciek
50
Wojciech Drapiński - awatar
Wojciech Drapiński
50
Katarzyna Misun-Nowak - awatar
Katarzyna Misun-Nowak
50
biegacz - awatar
biegacz
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mikołaj Bąkowski - awatar
Mikołaj Bąkowski
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: