Zbiórka (: Rehabilitacja dla Dawida  :) - zdjęcie główne

(: Rehabilitacja dla Dawida :)

5 297 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Zbiórka zakończona
 
Karolina Piekarska - awatar

Karolina Piekarska

Organizator zbiórki

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
~Św. Jan Paweł II~

Kochani Dawid to fantastyczny dzieciak... hmmm tak naprawdę już nastolatek, który potrzebuje pomocy. Dawid to 15latek , który urodził się w 31 tygodniu ciąży. Od urodzenia ma on spastyczną postać mózgowego porażenia dziecięcego. Mimo cierpienia i niesprawności jest bardzo wesołym, rezolutnym i ambitnym nastolatkiem. W 2016 roku przeszedł bardzo poważną operację, tzw. selektywną rizotomię grzbietową. Na przestrzeni ostatniego pół roku kolejne dwie operacje prawej nogi a niebawem czekają go kolejne trzy skomplikowane i równie trudne operacje lewej nogi. Z początkiem stycznia zakończyła się ponad miesięczna walka ze szpitalnym zakażeniem rany pałeczkami ropy błękitnej. Dawid musi być codziennie rehabilitowany, jest to bardzo ważne i niezbędne aby uporać się ze spestcznymi przykurczami oraz przywrócić i wzmocnić dotychczas wypracowaną masę mięśniową. Jest to codzienna walka o Dawida. Natomiast rehabilitacja ta jest niestety nierefundowana. Zatem Kochani mam ogromną prośbę w imieniu Dawida o wsparcie finansowe za które juz dziś z serca dziękuję  :)

Przyjaciółka rodziny Karolina  

Komentarze


  • www.idzpodprad.pl - awatar

    www.idzpodprad.pl

    12.02.19
    12.02.19

    „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

5 297 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Zbiórka zakończona
 
Karolina Piekarska - awatar

Karolina Piekarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andreas Mücker - awatar
Andreas Mücker
200
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Oliwia Wiśniewska - awatar
Oliwia Wiśniewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij