Zbiórka Dawid i jego walka o zdrowie - zdjęcie główne

Dawid i jego walka o zdrowie

133 947 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 067 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Dawid zawsze był bardzo ambitny i uwielbiał sport, lubił biegać, grać w piłkę, jeździć na rowerze i hulajnodze. Sport to była jego pasja i forma spędzania wolnego czasu. Zdarzało się, że po aktywnie spędzonym dniu bolała go noga, lekko utykał.

Po pewnym czasie ból zaczął się nasilać, a noga naszego Bohatera była lekkoo puchnięta. Wizyty u kolejnych lekarzy specjalistów wykazały, że na lewym podudziu pojawił się guz. Na początku sierpnia 2020 wykonano biopsję. Wynikbadania histopatologicznego był szokujący- Sarcoma Synoviale, złośliwy nowotwór tkanek miękkich, naciekający na kość.

Rozpoczęto długie i ciężkie leczenie chemioterapią. Niestety guz nadal postępuje. Trwają przygotowania do operacji wycięcia części kości piszczelowej zajętej przez nowotwór. Później lekarze podejmą decyzję, czy konieczna będzie amputacja kończyny i potrzebna będzie specjalistyczna proteza. Czy uda się uratować nogę i wystarczy wstawienie endoprotezy. Rodzina chłopca rozważa również leczenie i późniejszą rehabilitację w wielu ośrodkach zarówno w Polsce jak i za granicą.


Dawida czeka długie i kosztowne leczenie i późniejsza długa rehabilitacja.
 
Zachęcamy Was do wsparcia chłopca w walce o odzyskanie zdrowia, każda nawet najmniejsza, wpłata w znaczny sposób poprawi na komfort leczenia Naszego Wojownika oraz przybliży go do pokonania choroby!


Fundacja Cancer Fighters

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że choroba to nie wyrok tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły!

Organizujemy wydarzenia specjalne dla małych Wojowników na oddziałach onkologicznych , współpracujemy z osobami, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko by choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Gdyra/ kolczyki - awatar

  Anna Gdyra/ kolczyki

  22.03.21
  22.03.21

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Monika Jezuit - awatar

  Monika Jezuit

  21.03.21
  21.03.21

  Kolczyki Zębatek

 • Elżbieta Garus - awatar

  Elżbieta Garus

  21.03.21
  21.03.21

  Licytacja

 • Tomasz Narożny licytacja #PKWoblery oraz wlepy grupy #FishingFan - awatar

  Tomasz Narożny licytacja #PKWoblery oraz wlepy grupy #FishingFan

  21.03.21
  21.03.21

  Powodzenia!!

 • Stanisława Stefanko Solilak - awatar

  Stanisława Stefanko Solilak

  01.03.21
  01.03.21

  Zdrówka życzę

133 947 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 067 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 067

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Genowefa Wantuch - awatar
Genowefa Wantuch
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Cody James Wrzesinski - awatar
Cody James Wrzesinski
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
MARLENA WICIEJOWSKA - awatar
MARLENA WICIEJOWSKA
6 912
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij