Zbiórka "Mini plac zabaw" dla dzieciaków - zdjęcie główne

"Mini plac zabaw" dla dzieciaków

2 244 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Nitka - awatar

Marta Nitka

Organizator zbiórki

Zróbcie coś dla siebie, zróbcie coś dla kogoś, coś co sprawi Wam radość! Bądźcie sobą, nie zmieniajcie się dla nikogo, za to Wy zmieniajcie świat :) na lepsze, właśnie sobą! Możecie to zrobić!!! Proszę, wesprzyjcie nasze Małe-Wielkie Marzenie- Plac zbaw dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego.

Jesteśmy placówką- Dzienne Centrum Aktywności w Haczowie- prowadzącą rehabilitację dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego. DCA w Haczowie działa przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Haczowie. Obejmuje działania z zakresu wczesnej, kompleksowej , skoordynowanej i wielospecjalistycznej pomocy dziecku zagrożonemu niepełnosprawnością,dziecku niepełnosprawnemu, dziecku z zaburzeniami emocji, zachowania, czy mającemu trudności w nauce. Dzieciakom, które wykazują niewielkie zaburzenia,opóźnienia rozwojowe, nieharmonijny rozwój wczesna pomoc placówki daje szansę na całkowite wyrównanie zaburzeń. U dzieci, których rozwój jest poważniej zaburzony, uczymy i pomagamy im odnaleźć się w życiu codziennym oraz zapobiegamy dalszemu utrwalaniu się zaburzonych funkcji życiowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, składającej się z: psychologa klinicznego, pedagoga, neurologopedy oraz fizjoterapeutów możemy po prostu pomagać! Marzymy o placu zabaw dla dzieciaków- prawdziwej huśtawce z atestem, domku ze zjeżdżalnią,czy mini ściance wspinaczkowej. Będą to kolejne elementy, które wspomogą rozwój fizyczny naszych podopiecznych oraz uatrakcyjnią czas spędzany podczas terapii. 

Za każdą pomoc bardzo serdecznie dziękujemy oraz gwarantujemy bezcenny uśmiech dziecka -"Dziecka, które jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym".


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kat Arzyna - awatar

  Kat Arzyna

  22.05.19
  22.05.19

  Powodzenia

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  12.05.19
  12.05.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Wojciech B. - awatar

  Wojciech B.

  10.05.19
  10.05.19

  Powodzenia!

2 244 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Nitka - awatar

Marta Nitka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JUSTYNA - awatar
JUSTYNA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz Pich - awatar
Mateusz Pich
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dorota Księgarnia Orłowska - awatar
Dorota Księgarnia Orłowska
10
Kat Arzyna - awatar
Kat Arzyna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij