Zbiórka "Mini plac zabaw" dla dzieciaków - miniaturka zdjęcia

"Mini plac zabaw" dla dzieciaków

Marta Nitka - awatar

Marta Nitka

Organizator zbiórki

Zróbcie coś dla siebie, zróbcie coś dla kogoś, coś co sprawi Wam radość! Bądźcie sobą, nie zmieniajcie się dla nikogo, za to Wy zmieniajcie świat :) na lepsze, właśnie sobą! Możecie to zrobić!!! Proszę, wesprzyjcie nasze Małe-Wielkie Marzenie- Plac zbaw dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego.

Jesteśmy placówką- Dzienne Centrum Aktywności w Haczowie- prowadzącą rehabilitację dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego. DCA w Haczowie działa przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Haczowie. Obejmuje działania z zakresu wczesnej, kompleksowej , skoordynowanej i wielospecjalistycznej pomocy dziecku zagrożonemu niepełnosprawnością,dziecku niepełnosprawnemu, dziecku z zaburzeniami emocji, zachowania, czy mającemu trudności w nauce. Dzieciakom, które wykazują niewielkie zaburzenia,opóźnienia rozwojowe, nieharmonijny rozwój wczesna pomoc placówki daje szansę na całkowite wyrównanie zaburzeń. U dzieci, których rozwój jest poważniej zaburzony, uczymy i pomagamy im odnaleźć się w życiu codziennym oraz zapobiegamy dalszemu utrwalaniu się zaburzonych funkcji życiowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, składającej się z: psychologa klinicznego, pedagoga, neurologopedy oraz fizjoterapeutów możemy po prostu pomagać! Marzymy o placu zabaw dla dzieciaków- prawdziwej huśtawce z atestem, domku ze zjeżdżalnią,czy mini ściance wspinaczkowej. Będą to kolejne elementy, które wspomogą rozwój fizyczny naszych podopiecznych oraz uatrakcyjnią czas spędzany podczas terapii. 

Za każdą pomoc bardzo serdecznie dziękujemy oraz gwarantujemy bezcenny uśmiech dziecka -"Dziecka, które jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym".


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Marta Nitka - awatar

Marta Nitka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Ula N. - awatar
30
Ula N.
Anonimowy Darczyńca - awatar
7
Anonimowy Darczyńca
Gaba - awatar
20
Gaba
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ewaa - awatar
100
Ewaa
Monika S-J - awatar
20
Monika S-J
Porschak - awatar
100
Porschak

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij