Zbiórka By MILCZĄCY ANIOŁEK PRZEMÓWIŁ - miniaturka zdjęcia

By MILCZĄCY ANIOŁEK PRZEMÓWIŁ

Zbiórka By MILCZĄCY ANIOŁEK PRZEMÓWIŁ - zdjęcie główne

By MILCZĄCY ANIOŁEK PRZEMÓWIŁ

12 146 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 273 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Kapczynska - awatar

Kasia Kapczynska

Organizator zbiórki

Witajcie.Mam na imię Julia,mam 25 miesięcy.Borykam się z ciężką, nieuleczalną,chorobą,-ZESPOŁEM RETTA.Zespol Retta jest rzadkim zaburzeniem neurologicznym,którego przyczyną jest mutacja genu MECP2.Podstepna choroba ,która na pierwszy rzut oka nie jest widoczna,jednak sprawia ,że jestem zamknięta w swoim ciele,odbiera mi nabyte umiejętności.Mam 2 latka,samodzielnie nie usiądę,nie chodzę, nie raczkuje,nie mówię,nie posługuje się rączkami jak inne dzieci.Porozumiewam się wzrokiem,dlatego też jestem nazywana MILCZĄCYM ANIOŁKIEM......Zbiorka została założona na zakup komunikatora,oraz na wyjazd na turnus rehabilitacyjny. Dzięki komunikatorowi będę mogła porozumiewać sie ze światem,za pomocą oczek..Sprzęt nie jest refundowany, a kwota ogromna.Zyje nadzieja ,że dzięki wielkim sercom,uda mi się przemówić.Za kazdy najmniejszy gest,najmniejsza wplacona cegiełkę DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO MOJEGO MALENKIEGO SERDUSZKA.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Kapczynska - awatar

  Kasia Kapczynska

  07.09.20
  07.09.20

  Kochani to jest pro forma na komunikator dla Julci ,na który między innymi zbieramy.Kwota kolosalna......Pozostała kwota bedzie przeznaczona na turnus rehabilitacyjny.LICZY SIE KAZDA NAJMNIEJSZA CEGIELKA DZIEKUJEMY

  Zdjęcie aktualizacji 54 967

Komentarze


 • Maria Krzewińska - awatar

  Maria Krzewińska

  06.10.20
  06.10.20

  Na komunikator

 • Maria Krzewińska - awatar

  Maria Krzewińska

  05.10.20
  05.10.20

  Za książkę. Życzę dużo zdrowia i uśmiechu

 • stefania kuczma - awatar

  stefania kuczma

  02.10.20
  02.10.20

  powodzenia Aniołku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.09.20
  15.09.20

  Dużo Błogosławieństwa Bożego :)

 • Maria Krzewińska - awatar

  Maria Krzewińska

  15.09.20
  15.09.20

  Życzę dużo siły i zdrówka

12 146 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 273 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Kapczynska - awatar

Kasia Kapczynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 273

Słonik i szarlotka :) - awatar
Słonik i szarlotka :)
160
Książki Rafałka - awatar
Książki Rafałka
70
Monika Dziedzic - awatar
Monika Dziedzic
100
Orzechy :) - awatar
Orzechy :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta Urbańska - awatar
Jolanta Urbańska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda licytacja poker - awatar
Magda licytacja poker
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij