Zbiórka Na zakup bud dla psiaków - zdjęcie główne

Na zakup bud dla psiaków

20 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Magdalena Jeżak - awatar

Magdalena Jeżak

Organizator zbiórki

     Kochani zwracam się was z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na zakup nowych bud dla naszych podopiecznych.Obecnie w naszym Przytulisku w Drzewicy przebywa 21 psów.Niestety nie każdy psiak ma swoją budę gdzie mógł by się schronić.Najgorzej sytuacja wygląda w boksie nr 2 gdzie przebywa 5 psów a są tylko 2 budy.Wielkimi krokami zbliża się zima i obawiamy się że nie będą miały się gdzie schować przed deszczem śniegiem czy wiatrem.W pozostałych boksach sytuacja wygląda trochę lepiej ale stare zniszczone nieocieplone budy wymagają wymiany na nowe solidne ocieplane które posłużą psiakom na następne kilka lat.Przytulisko kilka lat temu nie cieszyło się dobrą opinią ale to się zmieniło dzięki ludziom których los naszych braci mniejszych nie jest obojętny.Dzisiaj jest to przyjazne miejsce dla psiaków gdzie mają opiekę są leczone karmione regularnie i kochane.Przez ponad trzy lata naszej działalności uratowaliśmy ponad 150 psiaków które znalazły kochające domy.Nawiązaliśmy współpracę z różnymi organizacjami które nam pomogły i pomagają.Psiaki które do nas trafiają często skrzywdzone przez człowieka bojące się często własnego cienia dzięki opiece i cierpliwości odzyskują na nowo wiarę w człowieka i na nowo ufają.Dzięki naszej ciężkiej pracy i wytrwałości w ratowaniu psiaków w naszej gminie powstanie schronisko z prawdziwego zdarzenia.Będziemy bardzo wdzięczni za każdy grosik dla naszych podopiecznych.

Aktualizacje


 • Magdalena Jeżak - awatar

  Magdalena Jeżak

  11.10.2016
  11.10.2016

  Dzięki temu że mamy nasze Przytulisko nie wszystkie psiaki trafiają do Wojtyszek z którym gmina ma podpisaną umowę na odławianie bezdomnych zwierząt.Jeśli mamy taką możliwość zabieramy psiaki do Przytuliska gdzie otoczone są należytą opieką i troską.
  Na zdjęciu DIANA(czarno-biała) i TOLA(brązowa) które szukają domów.

  Zdjęcie aktualizacji 1 445

20 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Magdalena Jeżak - awatar

Magdalena Jeżak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

EPiAM - awatar
EPiAM
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij