Zbiórka Buda dla Azorka - zdjęcie główne

Buda dla Azorka

460 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Sandra Golinska - awatar

Sandra Golinska

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniążki dla psa bez dobrych warunków na zimę, właścicielów nie stać na porządna budę dla pieska, który jest na łańcuchu a na głowę kapie mi woda. Właściciel zgodził się na pomoc ale chce zostać anonimowy a więc postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce  i zebrać tą kwotę, być może się uda bo suma nie jest jakaś ogromna ale jednak jest. Chciałam zabrac psa do zaprzyjaźnionego schroniska ale jak zawsze jest przepsienie i właściciel Azora nie chce oddać, więc chcemy chociaż poprawić mu warunki:) dziękujemy❤


Aktualizacje


 • Sandra Golinska - awatar

  Sandra Golinska

  16.11.17
  16.11.17

  Piesek już dostał swoją bude :) musi sie tylko do niej przyzwyczaić !:) w przyszłym tygodniu robimy kojec ❤ bude wsadziliśmy do starego kurnika z dachem żeby było cieplej i żeby miał większa ochronę przed mrozami

  Zdjęcie aktualizacji 9 496

460 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Sandra Golinska - awatar

Sandra Golinska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
34
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Wera lama - awatar
Wera lama
10
Maciek - awatar
Maciek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata - awatar
Agata
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij