Zbiórka Dentysta w Kenii - zdjęcie główne

Dentysta w Kenii

13 369 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 228 osób

Witajcie!

Nazywam się Kasia Bandoch i jestem dentystką. Od początku moich studiów chciałam wyjechać na misje. Kiedy je ukończyłam spotkałam doktora Konrada Rylskiego. On powiedział mi, że skoro mam takie marzenie - nic nie stoi na przeszkodzie. Zgłosiłam się do Fundacji Pomocy Humanitarnej i "machina ruszyła!"

Już 5 listopada wraz z moim mężem Kubą lecimy do Kenii. Tam w misyjnym ośrodku zdrowia czekają na mnie moi przyszli pacjenci i gabinet. Jest on bardzo słabo wyposażony, ale posiada sprawny fotel. Resztę przywieziemy w naszych bagażach z Polski. Aby pomóc moim pacjentom potrzeba jeszcze znieczuleń, materiałów do wypełnień, wierteł, narzędzi chirurgicznych.

Bardzo chcę pomóc moim przyszłym pacjentom i liczę na Wasze wsparcie, zarówno duchowe jak i materialne.

Wasza dentystka w Afryce

Kasia

Aktualizacje


 • Fundacja Redemptoris Missio - awatar

  Fundacja Redemptoris Missio

  05.11.2019
  05.11.2019

  Kochani!

  Dziękuję wszystkim za tak szeroki odzew w sprawie akcji „Dentysta w Kenii” -
  jesteście wspaniali! Naprawdę nie potrafię opisać słowami tego, co czuję.
  Ze smutkiem muszę jednak Was poinformować, iż ze względów zdrowotnych nie będę mogła udać się do Kanyakine. W moje miejsce z ramienia fundacji „Redemptoris Missio” uda się do Kenii doktor Magdalena Kusińska. Pomimo że bez mojego udziału, inicjatywa trwa dalej — dzięki zebranym środkom Magda wyposaży gabinet i będzie leczyć miejscową ludność. To wszystko Wasza zasługa!

  Fakt, że nie mogę osobiście udać się na misję, nie zmienia niczego w charakterze zbiórki na pomagam.pl.
  Wszystkie zebrane środki Fundacja przeznaczy na projekt "Dentysta w Afryce". Jeżeli ktoś jednak ma jakiekolwiek pytania dotyczące tego projektu, proszę o kontakt z
  Fundacją „Redemptoris Missio”, telefon: 609-210-184, adres e-mail: [email protected]

  Jeszcze raz z całego serca Wszystkim dziękuję!

  Wasza dentystka
  Kasia

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.10.2019
  22.10.2019

  Powodzenia życzę :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.10.2019
  21.10.2019

  Szczęść Boże! Sama jestem również dentystą. Wiem, jaki to trudny zawód. Wiele zabiegów wymaga przekraczania granic cierpliwości, czasem dochodzi też bezradność... Dobrze, że do Kenii jedziecie razem. Bądźcie dla siebie nawzajem wsparciem i pamiętajcie, że Ktoś większy od każdego problemu, jest zawsze z Wami! Z Panem Bogiem!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.10.2019
  20.10.2019

  Dobra inicjatyw

 • Tomek - awatar

  Tomek

  19.10.2019
  19.10.2019

  Dziekuje Wam

 • Piotr Sasin - awatar

  Piotr Sasin

  18.10.2019
  18.10.2019

  Pomagać warto zawsze, nie ważne czy sąsiadowi czy nieznajomemu, ulicę dalej czy komuś na innym kontynencie. To pomaga obdarowanym uwierzyć że w życiu liczy się nadal człowiek.

13 369 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 228 osób

Wpłaty: 228

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamil - awatar
Kamil
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Gosia - awatar
Gosia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij