Help for Dojo, COVID - 19

13 752 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Piotr Masztalerz - awatar

Piotr Masztalerz

Organizator zbiórki

Help us to survive COVID -19
As every year, the Maly Samuraj Foundation and Aikido dojo – Wrocław Aikikai are asking for your help to support our non profit projects.
This year main project is to save DOJO, unique permanent space for Aikido.
Please help up to be ready fir students in September. We have to safe for rent fee. 

Over the last few years with your help we have managed to:
- organise free aikido demos and free classes 

-  run free introduction classes for public and private schools and kindergardens. 

- support costs of teaching our groups (such as rent fee, equipment etc)- introduce many kids from orphanages to aikido (regular free aikido classes and summer camps.)  

In order to continue our work  we need your support. The dojo can be a great place to unwind, find friendship, and some times even a second home or even be a type of therapy, however serious projects need money – sometimes passion is not enough .
Help us to keep these initiatives alive.

Komentarze


 • Nicholas Quek - awatar

  Nicholas Quek

  10.04.2022
  10.04.2022

  Sorry for the late comment; I know this was in year 2020 period that was requested on this donation to aid your dojo All the best Sensei , may you overcome the pandemic period. Thank you, for the inspiration and keeping the aikido teaching spriit during pandemic period.🙇🙇‍♀️ From: Nicholas Quek , Ryo-Un-Kai Aioikai Aikido Singapore

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.2021
  15.01.2021

  Thank you for the online training and help

 • Jacqueline von Arb - awatar

  Jacqueline von Arb

  28.06.2020
  28.06.2020

  Thanks for a great class - looking forward to the next one!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.06.2020
  27.06.2020

  Wishing you a great Ukemi seminar!

 • Marci Martinez - awatar

  Marci Martinez

  25.06.2020
  25.06.2020

  Can't wait and hope I don't hurt myself. :-D

13 752 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Piotr Masztalerz - awatar

Piotr Masztalerz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 83

Ana Purwa - awatar
Ana Purwa
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Shiri & Alon - Aikido Misgav - awatar
Shiri & Alon - Aikido Misgav
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mike Head - awatar
Mike Head
200
Kazakov - awatar
Kazakov
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Katy Norris - awatar
Katy Norris
300
Waldemar Sochacki - awatar
Waldemar Sochacki
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij