Zbiórka Podopieczni u Mirki - zdjęcie główne

Podopieczni u Mirki

600 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Mirka Szarzynska - awatar

Mirka Szarzynska

Organizator zbiórki

Kochani apel o pomoc .trochę tych podopiecznych się uzbierało.wykarmić taka gromada to spory koszt 6 maluchów i 5 psów dorosłych.

Pojawił się też spory problem z suńka która została uratowana przez wywozem do schroniska.

Suczka urodziła i odkarmiła 9 maluszków a potem sama miała wylądować w schronisku ;(

Suczka jest pod dobrą opieką i jest bezpieczna ale niestety jest wycofana  co przejawia się agresją o ogromnym lękiem ;(  nie obędzie się bez pomocy behawiorysty ....

proszę o pomoc w zbiórce funduszy też na ten cel...

 Dlatego proszę po raz kolejny o pomoc. Wiem że mogę na Was liczyc...

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    30.05.17
    30.05.17

    dorzucam swoje 5gr i trzymam kciuki za całą zgraję ;)

600 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Mirka Szarzynska - awatar

Mirka Szarzynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bożena Krysztofiak - awatar
Bożena Krysztofiak
30
Adam - awatar
Adam
10
Aleksandra Kusz - awatar
Aleksandra Kusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Małgorzata Misterska - awatar
Małgorzata Misterska
50
Agnieszka S.B - awatar
Agnieszka S.B
200
Kunegunda Rosomak - awatar
Kunegunda Rosomak
10
Roma - awatar
Roma
20
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij