Zbiórka Podopieczni u Mirki - zdjęcie główne

Podopieczni u Mirki

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Mirka Szarzynska - awatar

Mirka Szarzynska

Organizator zbiórki

Kochani apel o pomoc .trochę tych podopiecznych się uzbierało.wykarmić taka gromada to spory koszt 6 maluchów i 5 psów dorosłych.

Pojawił się też spory problem z suńka która została uratowana przez wywozem do schroniska.

Suczka urodziła i odkarmiła 9 maluszków a potem sama miała wylądować w schronisku ;(

Suczka jest pod dobrą opieką i jest bezpieczna ale niestety jest wycofana  co przejawia się agresją o ogromnym lękiem ;(  nie obędzie się bez pomocy behawiorysty ....

proszę o pomoc w zbiórce funduszy też na ten cel...

 Dlatego proszę po raz kolejny o pomoc. Wiem że mogę na Was liczyc...

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    30.05.2017
    30.05.2017

    dorzucam swoje 5gr i trzymam kciuki za całą zgraję ;)

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Mirka Szarzynska - awatar

Mirka Szarzynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bożena Krysztofiak - awatar
Bożena Krysztofiak
30
Adam - awatar
Adam
10
Aleksandra Kusz - awatar
Aleksandra Kusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Małgorzata Misterska - awatar
Małgorzata Misterska
50
Agnieszka S.B - awatar
Agnieszka S.B
200
Kunegunda Rosomak - awatar
Kunegunda Rosomak
10
Roma - awatar
Roma
20
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij