Pomóż Klusce wyjść na prostą!

1 560 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Izabela Pydyś - awatar

Izabela Pydyś

Organizator zbiórki

Cześć!:)
Kluska, to 1,5 roczna dama, którą zaadoptowałam dzięki stowarzyszeniu Dom Buldoga, którego była podopieczną. Gdy do mnie trafiła, prozaiczne czynności wywoływały w niej nadmierną ekscytację, co prowadziło do zadyszki, podniesionej temperatury oraz (jak nam się wydawało) namiętnego kręcenia się w prawą stronę. Czas mijał, Kluś się zaaklimatyzował, strachy przeszły, zadyszka odeszła w zapomnienie a kręćki się nasiliły. Kręci się w zasadzie cały czas, nie potrafi przejść metra bez zrobienia kółka. Do tego ma chód paradny (lewą łapę podnosi znacznie wyżej) i ciałko przechylone w prawo. Wszystko, co opisałam powyżej, może być skutkiem błahej choroby, którą przeszła jako szczeniak, i która, zaniedbana oraz nieleczona, wywołała infekcję w jej mózgu. Znalazła się osoba, która dała Klusce nadzieję na to, by wróciła do normalności, niemniej jednak, najpierw potrzebna jest diagnoza, do której droga jest banalna - rezonans magnetyczny we Wrocławiu, przy pełnej narkozie. W związku z powyższym, organizuje zbiórkę, by pokryć chociaż część kosztów z tego, co czeka Kluskę.

Z góry dziękujemy za pomoc, zbijamy psie piątki wdzięczności!
Iza i Kluś <3

Komentarze


 • IzzyTheBully - awatar

  IzzyTheBully

  24.08.2019
  24.08.2019

  trzymamy kciuki!

  • Izabela Pydyś - awatar

   Izabela Pydyś - Organizator zbiórki

   25.08.2019
   25.08.2019

   Dziękujemy <3

1 560 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Izabela Pydyś - awatar

Izabela Pydyś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Wiesława L. - awatar
Wiesława L.
30
Od ekipy DB 🐾❤️ - awatar
Od ekipy DB 🐾❤️
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alex French Bulldog - awatar
Alex French Bulldog
20
anntob - awatar
anntob
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij