Zbiórka Potrzebna pomoc POŻAR DOMU - zdjęcie główne

Potrzebna pomoc POŻAR DOMU

35 210 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 253 osoby w ciągu 11 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Okurowska Zemelka - awatar

Marzena Okurowska Zemelka

Organizator zbiórki

W dniu 08.03.2023 r. w miejscowości Przestrzele, gmina Rajgród, województwo podlaskie, spłonął dom kolegi z klasy naszych dzieci.

W jednej chwili Krystian i jego rodzina (rodzice, brat oraz dziadek)  stracili dobytek całego życia 😪. Na szczęście domownikom nic się nie stało.

Niestety straty materialne są ogromne, bo wiadomo, że oprócz dachu nad głową stracili wszystko co się znajdowało w środku - meble, sprzęty, ubrania... Budynek nie nadaje się do zamieszkania. Rodzina nie jest w stanie sama odbudować domu. Dlaczego bardzo prosimy o pomoc 🙏🙏🙏. 

Cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na odbudowę domu.

Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy ♥️.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Laura L Gdynia - awatar

  Laura L Gdynia

  16.03.2023
  16.03.2023

  Witam serdecznie … moja wnuczka Laura / wpłacając wcziraj / jest smutna , bo nie jest pokazana jej wpłata w ,, osobach wpłacających ,, Co jest powodem. ? Pozdrawiam , babcia Laury

  • Marzena Okurowska Zemelka - awatar

   Marzena Okurowska Zemelka - Organizator zbiórki

   16.03.2023
   16.03.2023

   Dzień dobry. Może wnuczka zrobiła wpłatę jako osoba anonimowa? Proszę niech sprawdzi email tam przychodzi powiadomienie o dokonanej wpłacie. Innego wytłumaczenia nie widzę. Myślałam że ta wpłata 20zł jest Pani wnuczki, ale to chyba Pani wpłata.

35 210 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 253 osoby w ciągu 11 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Okurowska Zemelka - awatar

Marzena Okurowska Zemelka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 253

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcin Mikulski - awatar
Marcin Mikulski
650
Marcin Toczyłowski - awatar
Marcin Toczyłowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Sebastian pi - awatar
Sebastian pi
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Teresa Stryjecka - awatar
Teresa Stryjecka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
67
Zuzia - awatar
Zuzia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij