Zbiórka DomKulejącychAniołów - pomagaMY - zdjęcie główne

DomKulejącychAniołów - pomagaMY

4 100 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Monika Gluza - awatar

Monika Gluza

Organizator zbiórki

Na co dzień jesteśmy członkami Samorządu Studenckiego Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Oprócz wspólnego studiowania łączy nas pasja pomagania potrzebującym, co ważne jest szczególnie w tym trudnym czasie. Tradycyjnie co roku organizujemy Kiermasz Świąteczny, a zebrane na nim środki przeznaczamy na działalność charytatywną.

Tym razem, w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, chcielibyśmy wspomóc Dom Kulejących Aniołów. Jest to ośrodek przeznaczony dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim, sprzężeniami (niepełnosprawność ruchowa, autyzm, niedosłuch, niedowidzenie) oraz schorzeniami neurologicznymi, w wieku od 3 do 25 lat.

Ośrodek posiada status niepublicznej placówki oświatowej i jest miejscem wielospecjalistycznej rehabilitacji medycznej. Swoim podopiecznym zapewnia kompleksową, nieodpłatną pomoc, a więc:
– nauczanie na poziomie grup przedszkolnych;
– nauczanie na poziomie grup szkolnych;
– zajęcia rewalidacyjno–wychowawcze grupowe;
oraz zajęcia specjalistyczne z zakresu:
– terapii oraz diagnozy psychologicznej;
– terapii oraz diagnozy logopedycznej i neurologopedycznej;
– rehabilitacji ruchowej i fizjoterapii;
– terapii zajęciowej;
– hipoterapii i dogoterapii.

Podopieczni mogą również rozwijać swoje zainteresowania i zdolności uczestnicząc w kółkach zainteresowań działających w placówce, gdzie pod okiem terapeutów realizują swoje marzenia – przygotowują się do występów artystycznych, do udziału w zawodach sportowych, dają upust swojej wyobraźni tworząc jedyne w swoim rodzaju „dzieła sztuki”, samodzielnie wykonują zdjęcia o dowolnej tematyce.

Przy ośrodku dziennym działa również świetlica terapeutyczna. Uczęszczają do niej osoby z niepełnosprawnością intelektualną i sprzężonymi niepełnosprawnościami (kalectwa narządu ruchu, niedowidzenie, niedosłuch, epilepsja, itd.), w wieku 24-52 lat, które wymagają systematycznych, różnorodnych oddziaływań rehabilitacyjno-edukacyjno-opiekuńczych.

Środki zebrane podczas zbiórki zostaną przeznaczone na wsparcie działalności prowadzonej przez Dom Kulejących Aniołów.

Liczy się dla nas każda, nawet symboliczna wpłata, która przeradza się w realną pomoc potrzebującym. 

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY ZA WSZELKIE WSPARCIE I UDOSTĘPNIENIE ZBIÓRKI <3

4 100 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Monika Gluza - awatar

Monika Gluza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
BN, Alina  ,przyjaciele, rainbow team , - awatar
BN, Alina ,przyjaciele, rainbow team ,
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Dominika Machnio - awatar
Dominika Machnio
100
Monika Rom - awatar
Monika Rom
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Beata Fryczkowska - awatar
Beata Fryczkowska
50
Beata Fryczkowska - awatar
Beata Fryczkowska
5
Beata Fryczkowska - awatar
Beata Fryczkowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij