Zbiórka Leczenie 10-letniego Cezara - zdjęcie główne

Leczenie 10-letniego Cezara

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

10-letni Cezarek to doskonały przykład na potwierdzenie tezy, że „nie jest ważne, ile masz lat - ważne jest, na ile się czujesz”. Mimo swego sędziwego już wieku ten starszy pan jest w bardzo dobrej kondycji, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Pies idealny… Dlaczego więc jest dzisiejszym bohaterem naszej zbiórki?

CEL ZBIÓRKI: Cóż… Cezar miał przez lata dom. Niestety, musiał go opuścić, gdyż zmieniły się panujące w nim warunki. Cezarek trafił do jednego z naszych wspaniałych Domów Tymczasowych i… na dzień dobry konieczna była seria niespodziewanych interwencji weterynaryjnych. Biedak był bardzo osowiały, nie chciał jeść, a jak już coś zjadł, to od razu zwymiotował. I to nie tęsknota za poprzednim życiem była tego powodem a… „niespodzianki” w układzie pokarmowym – plastikowe kawałki zabawek i łupinki od pistacji. Summa summarum udało się uniknąć operacji i niepożądana treść opuściła szczęśliwie Cezarkowy brzuszek. Nie obyło się rzecz jasna bez leków i regularnych kontroli. Oprócz tego trzeba było kawalera odrobaczyć i zająć się leczeniem uszu, oczu i wylizaną łapką – konsekwencjami „nieprawidłowego” karmienia. Faktura za fakturą i uzbierała się kwota ok. 1500 zł. I właśnie o pomoc w sfinansowaniu leczenia w tej wysokości chcielibyśmy Was dziś serdecznie poprosić.

O CEZARKU: Jak już wspomnieliśmy, Cezar to duchem młodzieniaszek. Jego wiek zdradza w zasadzie tylko baaaaardzo siwy pyszczek. To wspaniały psiak, typowy labiszon – lubi się bawić piłeczkami, brykać na spacerach, żebrać smaczki, przytulać z człowiekiem. Po prostu pogodny, radosny wyjątkowy starszy pan! :)

PROŚBA I ZAPROSZENIE: Przede wszystkim zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszej zbiórki, nawet symboliczną złotówką. Jak zawsze liczy się KAŻDA pomoc! Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić do śledzenia losów Cezarka na naszej stronie – obecnie przebywa on w cudownym Domu Tymczasowym, ale szukamy dla niego oczywiście Domu Stałego. Jak mawia bowiem przysłowie „starych drzew się nie przesadza”, więc bardzo zależy nam na tym, żeby Cezarek znalazł miejsce, które będzie już naprawdę jego ostatnim przystankiem w życiu. Kto wie, a może ktoś z dobrych dusz wspierających nas na pomagam.pl chciałby stać się rodziną dla Cezarka?

Wpis o Cezarku u nas:

http://adopcje.labradory.org/cezar-3/

oprac. P. Wasilewska


Aktualności


 • labradory.org - awatar

  labradory.org

  13.03.19
  13.03.19

  Kochani, chcielibyśmy zaraportować kolejny sukces! 1 miesiąc + 28 darczyńców = 1500 zł! Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za mobilizację i zaangażowanie oraz za każde wsparcie – za każdą kwotę, za każde udostępnienie informacji o zbiórce, za każde dobre słowo i myśl o naszym Cezarku! Wspólnymi siłami uzbieraliśmy całą kwotę potrzebną na opłacenie niespodziewanego leczenia Starszego Pana, który na szczęście czuje się już bardzo dobrze! Dziękujemy! Merci! Thank you! ¡Gracias! Hau Hau - chyba tak to leciało w labkowym dialekcie? ;)

  Zdjęcie aktualności 27 855

Komentarze


 • Monika z Grandem - awatar

  Monika z Grandem

  07.03.19
  07.03.19

  Cezarku obyś cieszył się zdrowiem jak najdłużej:) Bardzo mi przypominasz mojego Grandzia. Wygladacie jak bracia. Ta sama siwiutka mordka:)

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   08.03.19
   08.03.19

   Dziękujemy w imieniu Cezarka ♥

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
149
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dagmara - awatar
Dagmara
50
Monika z Grandem - awatar
Monika z Grandem
50
Daria ❤ - awatar
Daria ❤
20
Anna Wenus - awatar
Anna Wenus
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub - awatar
Jakub
10
Jakub - awatar
Jakub
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij