Zbiórka Leczenie 10-letniego Cezara - zdjęcie główne

Leczenie 10-letniego Cezara

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

10-letni Cezarek to doskonały przykład na potwierdzenie tezy, że „nie jest ważne, ile masz lat - ważne jest, na ile się czujesz”. Mimo swego sędziwego już wieku ten starszy pan jest w bardzo dobrej kondycji, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Pies idealny… Dlaczego więc jest dzisiejszym bohaterem naszej zbiórki?

CEL ZBIÓRKI: Cóż… Cezar miał przez lata dom. Niestety, musiał go opuścić, gdyż zmieniły się panujące w nim warunki. Cezarek trafił do jednego z naszych wspaniałych Domów Tymczasowych i… na dzień dobry konieczna była seria niespodziewanych interwencji weterynaryjnych. Biedak był bardzo osowiały, nie chciał jeść, a jak już coś zjadł, to od razu zwymiotował. I to nie tęsknota za poprzednim życiem była tego powodem a… „niespodzianki” w układzie pokarmowym – plastikowe kawałki zabawek i łupinki od pistacji. Summa summarum udało się uniknąć operacji i niepożądana treść opuściła szczęśliwie Cezarkowy brzuszek. Nie obyło się rzecz jasna bez leków i regularnych kontroli. Oprócz tego trzeba było kawalera odrobaczyć i zająć się leczeniem uszu, oczu i wylizaną łapką – konsekwencjami „nieprawidłowego” karmienia. Faktura za fakturą i uzbierała się kwota ok. 1500 zł. I właśnie o pomoc w sfinansowaniu leczenia w tej wysokości chcielibyśmy Was dziś serdecznie poprosić.

O CEZARKU: Jak już wspomnieliśmy, Cezar to duchem młodzieniaszek. Jego wiek zdradza w zasadzie tylko baaaaardzo siwy pyszczek. To wspaniały psiak, typowy labiszon – lubi się bawić piłeczkami, brykać na spacerach, żebrać smaczki, przytulać z człowiekiem. Po prostu pogodny, radosny wyjątkowy starszy pan! :)

PROŚBA I ZAPROSZENIE: Przede wszystkim zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszej zbiórki, nawet symboliczną złotówką. Jak zawsze liczy się KAŻDA pomoc! Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić do śledzenia losów Cezarka na naszej stronie – obecnie przebywa on w cudownym Domu Tymczasowym, ale szukamy dla niego oczywiście Domu Stałego. Jak mawia bowiem przysłowie „starych drzew się nie przesadza”, więc bardzo zależy nam na tym, żeby Cezarek znalazł miejsce, które będzie już naprawdę jego ostatnim przystankiem w życiu. Kto wie, a może ktoś z dobrych dusz wspierających nas na pomagam.pl chciałby stać się rodziną dla Cezarka?

Wpis o Cezarku u nas:

http://adopcje.labradory.org/cezar-3/

oprac. P. Wasilewska


Aktualizacje


 • labradory.org - awatar

  labradory.org

  13.03.2019
  13.03.2019

  Kochani, chcielibyśmy zaraportować kolejny sukces!
  1 miesiąc + 28 darczyńców = 1500 zł!

  Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za mobilizację i zaangażowanie oraz za każde wsparcie – za każdą kwotę, za każde udostępnienie informacji o zbiórce, za każde dobre słowo i myśl o naszym Cezarku! Wspólnymi siłami uzbieraliśmy całą kwotę potrzebną na opłacenie niespodziewanego leczenia Starszego Pana, który na szczęście czuje się już bardzo dobrze!

  Dziękujemy! Merci! Thank you! ¡Gracias! Hau Hau - chyba tak to leciało w labkowym dialekcie? ;)

  Zdjęcie aktualizacji 27 855

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Monika z Grandem - awatar

  Monika z Grandem

  07.03.2019
  07.03.2019

  Cezarku obyś cieszył się zdrowiem jak najdłużej:) Bardzo mi przypominasz mojego Grandzia. Wygladacie jak bracia. Ta sama siwiutka mordka:)

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   08.03.2019
   08.03.2019

   Dziękujemy w imieniu Cezarka ♥

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
149
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dagmara - awatar
Dagmara
50
Monika z Grandem - awatar
Monika z Grandem
50
Daria ❤ - awatar
Daria ❤
20
Anna Wenus - awatar
Anna Wenus
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub - awatar
Jakub
10
Jakub - awatar
Jakub
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij