Zbiórka Dla Patrycji Twardowskiej - zdjęcie główne

Dla Patrycji Twardowskiej

252 356 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 352 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Jacek Gliński - awatar

Jacek Gliński

Organizator zbiórki

Nazywam się Jacek Gliński, pracuję w Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i jestem kierownikiem Zakładu Chemii Analitycznej. Patrycja Twardowska (z domu Delimata) była naszą laborantką. 

Proszę, przeczytaj tę historię i pomóż. Zbieramy pieniądze dla męża i dzieci osieroconych przez Patrycję, która będąc w wysokiej ciąży nagle zachorowała na Covid-19 i zmarła 10 kwietnia 2021 r. 

Absolwentka studiów licencjackich na Wydziale Chemii UWr w 2012 r., zaś tytuł magistra zdobyła na Politechnice Wrocławskiej w 2014 roku. Rok później podjęła pracę laborantki w Pracowniach Studenckich Chemii Analitycznej i Podstaw Chemii na naszym Wydziale.

W 2019 roku Patrycja urodziła córeczkę - Różyczkę, a w czerwcu 2021 roku miała przyjść na świat druga córka Ida, na którą wraz z mężem czekali z miłością. Niestety, po zakażeniu wirusem Covid-19 urodziła ją będąc pod respiratorem w śpiączce, z której się już nie wybudziła. Dziecko urodziło się za wcześnie, a Patrycja nigdy już jej nie przytuli. Zmarła mając zaledwie 30 lat - wtedy, gdy życie powinno się dopiero zaczynać. Pozostał mąż z dwójką dzieci, wskutek splotu okoliczności praktycznie bez źródeł dochodów.

Patka była wspaniałą koleżanką, bardzo dobrym pracownikiem oraz - co chyba najważniejsze - uroczym, dobrym człowiekiem. Zapamiętamy Ją jako wulkan energii, pełną sympatii dla ludzi i optymizmu. Dlatego chcemy Jej rodzinie pomóc, organizując zbiórkę na pomagam.pl. Każda, nawet najmniejsza wpłata będzie nieocenioną pomocą dla Bartka, Róży i Idy! Oczywiście Bartek - mąż Patki - zgodził się na tę zbiórkę.

Koledzy i Przyjaciele

Komentarze


 • ANNA - awatar

  ANNA

  21.04.21
  21.04.21

  Wyrazy wspólczucia dla rodziny.

 • Kasia - awatar

  Kasia

  19.04.21
  19.04.21

  Przytulam najcieplej Waszą rodzinę !

 • Asia - awatar

  Asia

  19.04.21
  19.04.21

  Czasu spędzonego z tymi, których kochamy, nigdy nie jest za dużo.....

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.21
  19.04.21

  Współczuje rodzinie, mężowi, dzieciom, ale dacie radę. Czeka Was jeszcze sporo, całe życie przed Wami, nie poddawajcie się, Nigdy! :) Pozdrawiamy i powodzenia!

 • Jack - awatar

  Jack

  18.04.21
  18.04.21

  (...)

252 356 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 352 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Jacek Gliński - awatar

Jacek Gliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4 352

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
59
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Iwona Bzymek - awatar
Iwona Bzymek
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ANNA - awatar
ANNA
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij