Zbiórka Wózek inwalidzki dla Adasia - zdjęcie główne

Wózek inwalidzki dla Adasia

12 836 zł  z 11 500 zł (Cel)
Wpłaciły 202 osoby
Monika Cichal - awatar

Monika Cichal

Organizator zbiórki

Nie jest łatwo prosić o pomoc, ale rodzic dla swojego dziecka zrobi wszystko. Mój syn Adaś urodził się jako ekstremalnie skrajny wcześniak w 26 tygodniu ciąży. Pierwsze 3 miesiące dzielnie walczył o każdy oddech, przeszedł liczne infekcje, pięciokrotnie miał przetaczaną krew, przeszedł operację zamknięcia przewodu tętniczego Botalla. Walczył o życie!! I tą walkę wygrał!! Teraz my walczymy o jego lepsze jutro. Poza ciężką postacią dysplazji oskrzelowo-płucnej, niedokrwistością wcześniaczą, ferrytynopenią oraz opóźnieniem rozwoju psychomotorycznego, u Adasia stwierdzono mózgowe porażenie dziecięce. Nasz Wojownik ma obniżone napięcie w centrum i zaczyna mu się krzywić kręgosłup. Aby zapewnić mu prawidłową pozycję siedzącą musimy kupić wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, dzięki któremu Adaś będzie również mógł cieszyć się spacerami. Niestety koszt takiego wózka przekracza nasze możliwości finansowe, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

Mama Super Dziecka - Monika Cichal

Komentarze


 • Karina Aleksandrowicz - awatar

  Karina Aleksandrowicz

  18.06.2019
  18.06.2019

  Dużo zdrówka maluchu! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.06.2019
  17.06.2019

  Powodzenia. Na pewno wygracie tę walkę.

 • Wiktor Hojnacki - awatar

  Wiktor Hojnacki

  16.06.2019
  16.06.2019

  Pozdrawiam. Dużo zdrowia dla Adasia. 😘😘😘😘😘😘😋😋😋😉

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.2019
  16.06.2019

  Trzymam kciuki za Ciebie Adasiu😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.2019
  16.06.2019

  Adasiu jesteś słodkim Maluszkiem, życzę Tobie i Twojej dzielnej Mamie dużo Radości i Zdrowia

12 836 zł  z 11 500 zł (Cel)
Wpłaciły 202 osoby
Monika Cichal - awatar

Monika Cichal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 202

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sławka - awatar
Sławka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Luksztejdt - awatar
Agnieszka Luksztejdt
20
Halina Dziki - awatar
Halina Dziki
200
Marta Karabowicz - awatar
Marta Karabowicz
50
J.A. - awatar
J.A.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij