Zbiórka Wózek inwalidzki dla Adasia - zdjęcie główne

Wózek inwalidzki dla Adasia

12 836 zł  z 11 500 zł (Cel)
Wpłaciły 202 osoby
Monika Cichal - awatar

Monika Cichal

Organizator zbiórki

Nie jest łatwo prosić o pomoc, ale rodzic dla swojego dziecka zrobi wszystko. Mój syn Adaś urodził się jako ekstremalnie skrajny wcześniak w 26 tygodniu ciąży. Pierwsze 3 miesiące dzielnie walczył o każdy oddech, przeszedł liczne infekcje, pięciokrotnie miał przetaczaną krew, przeszedł operację zamknięcia przewodu tętniczego Botalla. Walczył o życie!! I tą walkę wygrał!! Teraz my walczymy o jego lepsze jutro. Poza ciężką postacią dysplazji oskrzelowo-płucnej, niedokrwistością wcześniaczą, ferrytynopenią oraz opóźnieniem rozwoju psychomotorycznego, u Adasia stwierdzono mózgowe porażenie dziecięce. Nasz Wojownik ma obniżone napięcie w centrum i zaczyna mu się krzywić kręgosłup. Aby zapewnić mu prawidłową pozycję siedzącą musimy kupić wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, dzięki któremu Adaś będzie również mógł cieszyć się spacerami. Niestety koszt takiego wózka przekracza nasze możliwości finansowe, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

Mama Super Dziecka - Monika Cichal

Komentarze


 • Karina Aleksandrowicz - awatar

  Karina Aleksandrowicz

  18.06.19
  18.06.19

  Dużo zdrówka maluchu! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.06.19
  17.06.19

  Powodzenia. Na pewno wygracie tę walkę.

 • Wiktor Hojnacki - awatar

  Wiktor Hojnacki

  16.06.19
  16.06.19

  Pozdrawiam. Dużo zdrowia dla Adasia. 😘😘😘😘😘😘😋😋😋😉

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.19
  16.06.19

  Trzymam kciuki za Ciebie Adasiu😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.19
  16.06.19

  Adasiu jesteś słodkim Maluszkiem, życzę Tobie i Twojej dzielnej Mamie dużo Radości i Zdrowia

12 836 zł  z 11 500 zł (Cel)
Wpłaciły 202 osoby
Monika Cichal - awatar

Monika Cichal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 202

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sławka - awatar
Sławka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Luksztejdt - awatar
Agnieszka Luksztejdt
20
Halina Dziki - awatar
Halina Dziki
200
Marta Karabowicz - awatar
Marta Karabowicz
50
J.A. - awatar
J.A.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij