Zbiórka Na kojec dla podopiecznych Agaty - zdjęcie główne

Na kojec dla podopiecznych Agaty

1 520 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Jest taka pewna osoba prywatna, która dwoi się i troi, staje na uszach i pomaga bezdomniakom tu u nas na Podlasiu, gdzie ogrom biedy dookoła. Mieszka w Łapach, nieopodal Białegostoku.
Ma swoją rodzinę, ale każdą wolną chwilę poświęca ratowaniu psiaków i kotów. Robi bazarki z przetworami i tak też pozyskuje niewielkie środki na pomoc zwierzętom.
Pewnie niektórzy już się domyślają, że chodzi oczywiście o niejaką Agatę Perkowską :)

Kochani, Agata w swoim życiu pomogła wielu zwierzakom. Chce nadal pomagać, ale potrzebuje kojca. Nie jakiegoś wymyślnego, ale zwykłego, normalnego.
Kojec da jej możliwość większego pola działania.
Agata jest skromną osobą i nie odważyła założyć się zbiórki sama, dlatego też robimy to my w jej imieniu. Chcielibyśmy się niejako odwdzięczyć Agacie za to, że jako pierwsza zrobiła dla nas zbiórkę urodzinową na kwotę ponad 1500 zł z przeznaczeniem na klatkę łapkę. Zebrała całą kwotę i przecież mogła dla siebie założyć zbiórkę i akurat by miała na kojec ... No ale taka jest właśnie Agata ...
Dla tych, którzy Agaty nie znają to informujemy, że podpisujemy się wszystkimi rękoma pod jej działaniami.  Tutaj link do albumu Agaty z uratowanymi jej wszystkimi podopiecznymi - zajrzyjcie, liczby uratowanych zwierząt są imponujące jak na jedną prywatną osobę.
https://web.facebook.com/agata.perkowska.94/media_set?set=a.1177626995586465.1073741828.100000175278612&type=3

Chcielibyśmy prosić wszystkich, którym los zwierząt szczególnie na Podlasiu nie jest obojętny, aby wsparli przysłowiowym grosikiem tą zbiórkę.
Zbiórka jest na kojec taki jak w linku za cenę 1500 zł, gdyż dochodzi transport, montaż, podłoga oraz uchwyt na miski.

Pomóżcie, prosimy w imieniu swoim i Agaty. 

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  18.04.2019
  18.04.2019

  Kojec został zakupiony. Fv na kwotę 1870 zł.

  Zdjęcie aktualizacji 29 922

Komentarze


 • Jola - awatar

  Jola

  25.07.2018
  25.07.2018

  👍

1 520 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Adasio - awatar
Adasio
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Cebula - awatar
Agnieszka Cebula
50
Agata - awatar
Agata
20
Justyna - awatar
Justyna
30
Joanna Łuksza - awatar
Joanna Łuksza
20
Krystyna Cwalina - awatar
Krystyna Cwalina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Ładnowska-Matys - awatar
Joanna Ładnowska-Matys
50
Ania Abramowicz - awatar
Ania Abramowicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij