Zbiórka Na pomoc skrzywdzonemu Alu - zdjęcie główne

Na pomoc skrzywdzonemu Alu

165 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Fundacja Człowiek Dla Zwierząt - awatar

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Na pomoc skrzywdzonemu Alu

Historia Alu

Alu jest pięknym, młodym, dużym psem. Trafił do nas po telefonie osoby, która powiadomiła nas, iż w jednej z podkrakowskich miejscowości przy drodze od kilku dni w jednym miejscu siedzi pies, wyglądający na chorego. Pomoc nadeszła szybko i Alu przyjechał do naszego przytuliska. Okazało się, że nie może chodzić, jest bardzo wychudzony, przemarznięty (od kilku dni padały deszcze, a noce były mroźne) i niezwykle osowiały. Ułożyliśmy go w boksie na materacu i okryliśmy kocami. Zaraz dostał ciepłe, gotowane jedzenie, które z apetytem zjadł.

Nazajutrz Alu został przewieziony do lecznicy. Zrobiono mu zdjęcia RTG, które pokazały przyczynę jego złego stanu. Okazało się, że Alu ma złamanie kości kulszowej i łonowej oraz przemieszczenie w stawie biodrowo-krzyżowym (tzn. złamanie wielokrotne miednicy). Zdjęcia pokazały również, że psiak przynajmniej trzykrotnie został postrzelony śrutem w obrębie kończyn miedniczych.

Na szczęście pan doktor uznał, że nie jest konieczna operacja. Zalecił brak ruchu, spokój, ciepło i dobre, wartościowe jedzenie oraz preparaty pomagające w zrastaniu kości. Po trzech tygodniach możemy go zacząć wyprowadzać na krótkie spacery na smyczy, a potem rozpocząć rehabilitację, by psiak wrócił do sprawności.

Potrzebujemy środków na leczenie i jego rehabilitację Alu! Wesprzyjcie tego psiaka w jego walce!

Zdjęcie opisu zbiórki Na pomoc skrzywdzonemu Alu
165 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Fundacja Człowiek Dla Zwierząt - awatar

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Ewa - awatar
Ewa
5
Michał - awatar
Michał
50
Iza - awatar
Iza
20
Bogumiła - awatar
Bogumiła
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij