Zbiórka Spełnij marzenie Bartka - zdjęcie główne

Spełnij marzenie Bartka

320 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Sylwia Gawrys - awatar

Sylwia Gawrys

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Spełnij marzenie Bartka

Móc pobiegać z innymi dziećmi - to moje marzenie

Cześć!

Mam na imię Bartek i mam 8 lat. Na co dzień chodzę do szkoły podstawowej, gdzie mam mnóstwo kolegów i koleżanek! Uwielbiam z nimi jeździć na wycieczki, chodzić na basen czy po lekcjach bawić się i grać w planszówki. Moim marzeniem jednak jest to, aby móc kiedyś z nimi pobiegać, a nawet zagrać w ukochaną piłkę! Dlaczego mam takie marzenie?

Zdjęcie opisu zbiórki Spełnij marzenie Bartka

Największym problemem są moje nóżki

Dlatego, że od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną. Choruję na padaczkę, astmę oskrzelową, zespół nerczycowy, mam też opóźnienie psychoruchowe w stopniu umiarkowanym. Jednak moim największym problemem są moje nóżki. Przy dłuższym spacerze zaczynają mnie boleć i niestety muszę usiąść. Z tego względu większość takich spacerów, które bardzo lubię, muszę pokonywać na wózku inwalidzkim.

Nie umiem też, tak jak moi koledzy ze szkoły, biegać ani kopać piłki. Jestem już po 3 operacjach lewego kolana i czekają mnie jeszcze operacje na prawe kolano z powodu jego koślawości.

Mimo tych wszystkich chorób jestem pogodnym, wesołym i bardzo rozgadanym chłopcem. Moja Mamusia mówi, że niekiedy nawet za bardzo!

Zdjęcie opisu zbiórki Spełnij marzenie Bartka

Jedynym ratunkiem dla moich nóżek jest regularna rehabilitacja

Jedynym ratunkiem dla moich nóżek jest regularna rehabilitacja. Niestety jest to proces bardzo kosztowny i długotrwały. Dlatego właśnie moja Mama zbiera 3000 złotych, które w całości wykorzysta na rehabilitację moich nóżek.

Proszę, podarujcie mi szansę na to, żebym mógl być coraz sprawniejszy i lepiej funkcjonować w przyszłym życiu.

Za wszystkie wpłaty bardzo dziękuję - każda przybliża mnie do upragnionego biegania!

Pozdrawiam, Bartek.

Zdjęcie opisu zbiórki Spełnij marzenie Bartka

Aktualizacje


 • Sylwia Gawrys - awatar

  :-)

  27.11.2015
  27.11.2015

  Dziekujemy za dotychczasowe wplaty,udostepnienia,prosimy o dalsza pomoc:-)

Komentarze


 • hanys - awatar

  hanys

  11.11.2015
  11.11.2015

  Warto być dobrym !!!!!

  • Sylwia Gawrys - awatar

   Sylwia Gawrys - Organizator zbiórki

   12.11.2015
   12.11.2015

   Dziekujemy:-)

 • KK - awatar

  KK

  31.10.2015
  31.10.2015

  Pobiegniesz Bartusiu, na pewno! Jestem z Tobą i trzymam mocno kciuki <3

  • Sylwia Gawrys - awatar

   Sylwia Gawrys - Organizator zbiórki

   31.10.2015
   31.10.2015

   Dziekujemy slicznie!!:-)

320 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Sylwia Gawrys - awatar

Sylwia Gawrys

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Halina - awatar
Halina
5
Sylwia - awatar
Sylwia
100
monika - awatar
monika
5
Julia - awatar
Julia
20
Edyta - awatar
Edyta
50
hanys - awatar
hanys
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
irena - awatar
irena
30
KK - awatar
KK
50
Justyna - awatar
Justyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij