Zbiórka Pomoc dla Burego - zdjęcie główne

Pomoc dla Burego

1 160 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Zmieniły się wartości, staliśmy się  niewolnikami kont bankowych. Ma być miło, ładnie, łatwo, więc jest  płytko. Na tyle, że cierpiące tuż obok zwierzęta, omijamy szerokim  łukiem obojętności. Zapominając, że obojętność zabija. Innych. Bywa, że z  niektórych robi kaleki.

Burego też długo omijano. Nikt nie chciał  pomóc. Dziś na powrót do zdrowia jest już za późno. Gdyby Buremu ktoś  pomógł wcześniej, pewnie dzisiaj nie czekał by na operację. Być może by  kulał, być może połamana noga jeszcze by się zrastała, ale najpewniej  miałby wszystkie cztery łapy. Niestety losem kulawego kota nikt się nie  zainteresował, więc dziś nogi nie da się już uratować. Jedyną  możliwością jest jej amputacja.

Bury to młody, kilkumiesięczny kociak.  Znaleziony na ulicy.

Słaby, zaniedbany, odwodniony. 

Aktualnie przebywa w  klinice i nabiera sił przed czekającą go operacją.

Prosimy o pomoc w pokryciu kosztów pobytu w klinice i leczenia Burego.

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!


Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  23.04.18
  23.04.18

  Niezmiennie dziękujemy za Wasze wsparcie dla Burego. Bury bardzo szybko dochodzi do siebie po amputacji, radzi sobie bez łapki wzrocowo. Na tym nie koniec z dobrymi nowinami - Bury, obecnie już Lolek - znalazł idealny wręcz dom adopcyjny, gdyż zaopiekowała się nim przyszła doktor weterynarii. Życzymy nowej opiekunce niekończącej się pociechy z uwielbiającego przytulasy Burym.

  Zdjęcie aktualizacji 14 408

Komentarze


 • kasia - awatar

  kasia

  27.03.18
  27.03.18

  Proszę o informację dotyczące kotka jak będzie wracał do zdrowia i jak będzie przebiegało jego dalsze leczenie na emaila [email protected]

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.18
  26.03.18

  Choć grosik...

 • Aneta - awatar

  Aneta

  26.03.18
  26.03.18

  Trzymaj się Burasku :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.18
  26.03.18

  Życzę wszystkim zwierzaczkom dużo zdrowia a Centaurusowi aby uratował jak najwięcej z nich. Wpłacajcie pieniążki!! Każde 20 zł się liczy! Pozdrawiam. - Joanna

1 160 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Monika - awatar
Monika
100
Jery - awatar
Jery
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
kasia - awatar
kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta - awatar
Jolanta
20
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
bogusława - awatar
bogusława
30
Anna - awatar
Anna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij