Zbiórka Pomoc dla Burego - zdjęcie główne

Pomoc dla Burego

1 160 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Zmieniły się wartości, staliśmy się  niewolnikami kont bankowych. Ma być miło, ładnie, łatwo, więc jest  płytko. Na tyle, że cierpiące tuż obok zwierzęta, omijamy szerokim  łukiem obojętności. Zapominając, że obojętność zabija. Innych. Bywa, że z  niektórych robi kaleki.

Burego też długo omijano. Nikt nie chciał  pomóc. Dziś na powrót do zdrowia jest już za późno. Gdyby Buremu ktoś  pomógł wcześniej, pewnie dzisiaj nie czekał by na operację. Być może by  kulał, być może połamana noga jeszcze by się zrastała, ale najpewniej  miałby wszystkie cztery łapy. Niestety losem kulawego kota nikt się nie  zainteresował, więc dziś nogi nie da się już uratować. Jedyną  możliwością jest jej amputacja.

Bury to młody, kilkumiesięczny kociak.  Znaleziony na ulicy.

Słaby, zaniedbany, odwodniony. 

Aktualnie przebywa w  klinice i nabiera sił przed czekającą go operacją.

Prosimy o pomoc w pokryciu kosztów pobytu w klinice i leczenia Burego.

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!


Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  23.04.2018
  23.04.2018

  Niezmiennie dziękujemy za Wasze wsparcie dla Burego.  Bury bardzo szybko dochodzi do siebie po amputacji, radzi sobie bez łapki wzrocowo. Na tym nie koniec z dobrymi nowinami - Bury, obecnie już Lolek - znalazł idealny wręcz dom adopcyjny, gdyż zaopiekowała się nim przyszła doktor weterynarii.  Życzymy nowej opiekunce niekończącej się pociechy z uwielbiającego przytulasy Burym.

  Zdjęcie aktualizacji 14 408

Komentarze


 • kasia - awatar

  kasia

  27.03.2018
  27.03.2018

  Proszę o informację dotyczące kotka jak będzie wracał do zdrowia i jak będzie przebiegało jego dalsze leczenie na emaila [email protected]

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2018
  26.03.2018

  Choć grosik...

 • Aneta - awatar

  Aneta

  26.03.2018
  26.03.2018

  Trzymaj się Burasku :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2018
  26.03.2018

  Życzę wszystkim zwierzaczkom dużo zdrowia a Centaurusowi aby uratował jak najwięcej z nich. Wpłacajcie pieniążki!! Każde 20 zł się liczy! Pozdrawiam. - Joanna

1 160 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Monika - awatar
Monika
100
Jery - awatar
Jery
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
kasia - awatar
kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta - awatar
Jolanta
20
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
bogusława - awatar
bogusława
30
Anna - awatar
Anna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij