Zbiórka Dla dzieci z Ukrainy - zdjęcie główne

Dla dzieci z Ukrainy

137 057 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 912 osób

Żeby wszystkie dzieci miały Święta!
Wesprzyj sieroty - dzieci ukraińskich żołnierzy i rejonu walk.

Święta to czas radości i marzeń dzieci. Niestety nie dla wszystkich. Dlatego ruszamy ze zbiórką na rzecz dzieci z Ukrainy, których osierociła wojna.

Od 24 lutego niemal 9000 dzieci w Ukrainie zostało bez opieki rodziców wskutek walk z rosyjskim najeźdźcą. Około 1,5 tysiąca zostało sierotami….

Zostań bohaterem dla tych dzieci i ich rodziców, którzy walczą za naszą wolność. Niech młodzi choć na chwilę zapomną o wojnie. Podaruj im Święta i wesprzyj naszą zbiórkę!

Pod hasłem "Żeby wszystkie dzieci miały Święta" rozpoczynamy zbiórkę funduszy, które mają na celu wywołanie uśmiechu na twarzach dzieci znajdujących się pod opieką organizacji "Miasto Dobra".

Miasto Dobra to przestrzeń, gdzie troska o drugiego człowieka nabiera realnego wymiaru. Gdy 24 lutego 2022 roku rosja zaatakowała Ukrainę na pełną skalę, to w Mieście Dobra znalazło schronienie 210 dzieci, które straciły swoich rodziców w wyniku wojny. Mieszkają tam również samotne matki z dziećmi pochodzące z rejonu frontu walk. W Mieście Dobra dzieci przechodzą również przez leczenie i terapię.

Co chcemy kupić?

Naszym celem jest zapewnić im prezenty i niezbędne rzeczy, których brakuje im po utracie domu. Chcemy im dać radość i poczucie bezpieczeństwa podczas nadchodzących Świąt.

A dla dzieci z hospicjum, które znajduje się na terenie Miasta Dobra, oprócz prezentów zakupimy także aparat CPAP wraz z koncentratorem tlenu. Ten sprzęt pomoże im samodzielnie oddychać.

Pragniemy zebrać co najmniej 150 tysięcy złotych, co pozwoli nam zorganizować dla 210 dzieci wyjątkowe święta.

Wspólnie z Euromajdan Warszawa i Fundacją Stand with Ukraine planujemy zakupić niezbędne artykuły na podstawie konkretnych potrzeb organizacji Miasto Dobra, które bezpośrednio doręczymy do organizacji. 

Choć dzieciom odebrano ich domy, nikt nie odbierze ich marzenia, a twoja darowizna sprawi, że marzenia setek dzieci staną się rzeczywistością.

--
Щоб у всіх дітей було Різдво!
Підтримайте дітей-сиріт - дітей українських воїнів та дітей із зони бойових дій.


Різдво - це час радості та здійснення дитячих мрій. На жаль, не для всіх. Саме тому ми розпочинаємо збір коштів для українських дітей, які осиротіли через війну.

З 24 лютого майже 9 000 дітей в Україні залишилися без батьківської опіки внаслідок бойових дій з російськими окупантами. Близько 1 500 залишилися сиротами....

Станьте героєм для цих дітей та їхніх батьків, які борються за нашу свободу. Дозвольте їм хоча б на деякий час забути про війну.Станьте для них Святим Миколаєм!

Під гаслом "Щоб у всіх дітей було Різдво" ми розпочинаємо збір коштів, щоб подарувати посмішки на обличчях дітей, якими опікується організація "Місто Добра".

Місто Добра - це простір, де турбота про інших набуває реального виміру. Коли 24 лютого 2022 року Росія здійснила повномасштабний напад на Україну, саме до "Міста Добра" було евакуйовано 210 дітей, які втратили дім та батьків внаслідок війни. Там також живуть матері-одиначки з дітьми з прифронтової зони. Це мами з дітьми, які втратили дім внаслідок війни, або були жертвами сімейного насилля, тому вони не мають куди повертатись. У Місті Добра діти також проходять лікування та терапію.

Що ми хочемо купити?

Наша мета - забезпечити їх подарунками та речами першої необхідності, яких їм не вистачає після втрати домівки. Ми хочемо подарувати цим дітям радість та відчуття безпеки на прийдешнє Різдво.

А для дітей в хоспісі, який знаходиться в Місті Добра, окрім подарунків, ми також придбаємо СІПАП апарат з кисневим концентратором. Це обладнання допоможе їм самостійно дихати.

Ми хочемо зібрати щонайменше 150 000 злотих, що дозволить нам організувати особливе Різдво для 210 дітей.

Разом з Євромайданом Варшава та Фондом "Stand with Ukraine" ми плануємо закупити необхідні речі, виходячи з конкретних потреб організації "Місто Добра", та особисто доставити їх на місце.

У цих діток більше немає дому і батьків, але ніхто не зможе забрати їхні мрії! Ваш донат зробить мрії сотень дітей реальністю.


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Witold Jarek - awatar

  Witold Jarek

  23.12.2023
  23.12.2023

  Wesolych Swiat, dzieciaki ! Swiat o was nie zapomni !

 • Tomek - awatar

  Tomek

  22.12.2023
  22.12.2023

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.12.2023
  21.12.2023

  Слава Україні!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.12.2023
  19.12.2023

  Wszystkiego co Najpiękniejsze dla Nas Wszystkich , bądźmy Blisko ,bądźmy dla Siebie Najlepsi..

 • Wiola - awatar

  Wiola

  19.12.2023
  19.12.2023

  Życzę tym Dzieciom, aby mimo ogromu tragedii, jaka je spotkała, były kiedyś szczęśliwe i żyły w pokoju. Nawet sobie nie wyobrażam jak to jest, kiedy taki mały człowiek nagle zostaje sam, bez mamy i taty. To jakby skończył się świat....

137 057 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 912 osób

Wpłaty: 1 912

Martyna - awatar
Martyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrii Volkodav - awatar
Andrii Volkodav
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij